Aquacel Ag Foam - CONVATEC Promocja

Opis Aquacel Ag Foam

AQUACEL Ag Foam – antybakteryjny opatrunek piankowy, na rany z infekcją, z wysiękiem dużym/umiarkowanym

AQUACEL® Ag Foam to opatrunek antybakteryjny, regulujący poziom wilgoci w ranie. Składa się z wodoodpornej zewnętrznej błony poliuretanowej oraz wielowarstwowej części chłonnej. Część chłonna zawiera warstwę pianki poliuretanowej oraz warstwę kontaktową wyko­naną w Technologii Hydrofiber™ (karboksymetyloceluloza sodowa) z wbudowanymi w strukturę włókien jonami srebra (1,2%). Dostępny w wersji przylepnej i nieprzylepnej. Opatrunek przylepny posiada dodatkowo delikatną, silikonową warstwę klejącą.

Zastosowanie Aquacel Ag Foam

Opatrunek antybakteryjny AQUACEL® Ag Foam jest opatrunkiem z wyboru na rany zainfekowane, z podejrzeniem infekcji lub też zagrożone nią, o wysięku umiarkowanym lub obfitym. Może być stosowany na:

  • rany przewlekłe płytkie (opatrunek pierwotny) i głębokie (jako opatrunek wtórny, z np. AQUACEL® Ag lub AQUACEL® Ag Extra) o wydzielaniu umiarkowanym lub dużym (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny (do IV stopnia), zespół stopy cukrzycowej),
  • rany ostre płytkie (opatrunek pierwotny) i głębokie (jako opatrunek wtórny, np. z opatrunkiem AQUACEL® Ag lub AQUACEL® Ag Extra) o wydzielaniu umiarkowanym lub dużym,
  • rany pooperacyjne (także te, które pozostawiono do gojenia wtórnego),
  • rany po opracowaniu chirurgicz­nym,
  • miejsca pobrania skóry do przeszczepu,
  • oparzenia pośredniej grubości skóry (II stopnia),
  • rany pourazowe,
  • Pod kontrolą lekarza może być stosowany do leczenia ran z martwicą rozpływną. W trakcie leczenia dochodzi do autolitycznego oczyszczenia rany z martwicy, co może powodować powiększenie się rany. Jest to zjawisko normalne. Opatrunku nie należy stosować na rany suche.

Cennik Aquacel Ag Foam Promocja

OpisSymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
     Do zapłaty brutto:
Promocja trwa do: 2019-07-3042064210 x 10 cm - nieprzylepny121,19 zł22,89 zł
SymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
    Do zapłaty brutto:
42064210 x 10 cm - nieprzylepny1-925,80 zł27,86 zł
10 i więcej24,62 zł26,59 zł