BurnTec* - KIKGEL

Opis BurnTec*

Opatrunek ten w całej swojej powierzchni został wzmocniony włókniną, która umożliwia jego błyskawiczne wyjęcie z foremki bez niebezpieczeństwa rozerwania hydrożelu.
BurnTec jest innowacyjnym, uniwersalnym opatrunkiem hydrożelowym o szerokim zastosowaniu w ratownictwie medycznym.
Wykorzystywany jest zarówno przez profesjonalne służby – jednostki ratowniczo-gaśnicze, pogotowie ratunkowe, jak i przez wojsko, policję i służby cywilne.
Stanowi on jedyny opatrunek hydrożelowy dostępny na rynku, który wykorzystywany jest nie tylko przy pierwszej pomocy w przypadku oparzeń.
Znajduje on zastosowanie jako opatrunek ratunkowy również w przypadku głębokich otarć, otwartych złamań oraz wszelkich innych urazów skóry wymagających zaopatrzenia.
Opatrunek BurnTec wykorzystywany jest także w późniejszej, klinicznej terapii oparzonych pacjentów.
OpatrunkiBurnTec pakowane są pojedynczo w torebki aluminiowe, które chronią opatrunek wewnątrz przed ewentualnym działaniem promieni słonecznych czy wysoką temperaturą.

Zastosowanie BurnTec*

  • opatrunek bardzo dobrze odbiera ciepło chłodząc miejsce urazu jednocześnie dając uczucie kojącego działania, co znacznie poprawia komfort pacjenta,
  • podczas zmiany opatrunku wszelkie zanieczyszczenia z rany usuwane są wraz z opatrunkiem,
  • opatrunek zapobiega wysychaniu rany, tworzeniu się strupa, a jednocześnie chroni ją przed zanieczyszczeniem i ewentualnym zakażeniem zewnętrznym,
  • opatrunek zapobiega powstawaniu blizn przerostowych,
  • zmiana opatrunku jest bezbolesna - hydrożel nie uszkadza ziarniny, ani młodego naskórka.

Cennik BurnTec*

SymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
    Do zapłaty brutto:
KBRT2525T25 x 25 cm - na twarz1-442,00 zł45,36 zł
5 i więcej40,88 zł44,15 zł