Cidezyme* - JOHNSON & JOHNSON

Opis Cidezyme*

Niskopieniący detergent enzymatyczny Cidezyme* jest łagodnym środkiem służącym do mycia narzędzi, instrumentów medycznych i endoskopów przed sterylizacją lub dezynfekcją wysokiego stopnia. Dzięki zawartości enzymów proteolitycznych rozpuszczających substancje organiczne i ścięte białko działa niezwykle szybko i skutecznie już w ciągu 1-3 min. Dzięki odpowiednio dobranemu odczynowi pH preparat jest dokładnie usuwany z umytych instrumentów podczas płukania. Jest kompatybilny z wieloma materiałami, usuwając zanieczyszczenia nie niszczy narzędzi i nie zatyka kanałów endoskopów. Może być również stosowany w automatycznych myjniach endoskopów - myjkach ultradźwiękowych. Zalety: zdolność neutralizacji jonów obecnych w wodzie wysoka skuteczność usuwania zanieczyszczeń organicznych delikatny w działaniu zawiera inhibitory korozji kontrolowana ilość piany łatwość wypłukiwania właściwości antyutleniające

Zastosowanie Cidezyme*

Mycie instrumentów, narzędzi i endoskopów przed sterylizacją lub dezynfekcją. Stosowany wszędzie tam, gdzie przeprowadza się proces wstępnego czyszczenia instrumentów, zarówno w procesowaniu ręcznym i automatycznym.

Sposób użycia Cidezyme*

Cidezyme* jest skuteczny w temperaturze pokojowej. Woda użyta do przygotowania roztworu nie wymaga podgrzewania. Twardość wody nie ma wpływu na skuteczność preparatu. Zastosowanie pompki dozującej ułatwia przygotowanie roztworu. Dodać 8 ml. koncentratu Cidezyme* na 1 l. wody. W przypadku narzędzi lub sprzętu z zaschniętymi zanieczyszczeniami przygotować roztwór o stężeniu 16 ml.
Zapytanie ofertowe
Cidezyme*

* pola wymagane do wysłania zapytania