deconex 25 ORGANACID - kwaśny środek neutralizujący po procesie mycia w myjni-dezynfektorze - BORER

Opis deconex 25 ORGANACID - kwaśny środek neutralizujący po procesie mycia w myjni-dezynfektorze

deconex® 25 ORGANACID

Neutralizator na bazie kwasu organicznego
Do przygotowywania narzędzi medycznych i sprzętu laboratoryjnego w myjniach-dezynfektorach. Produkt płynny. Nie zawiera fosforanów.
deconex® 25 ORGANACID stosowany jest w placówkach medycznych i w laboratoriach jako kwasowy neutralizator po maszynowym procesie mycia w środkach alkalicznych. Może być również stosowany jako preparat do mycia wstępnego oraz usuwania osadów rozpuszczalnych w kwasach.
deconex® 25 ORGANACID jest neutralizatorem o słabym charakterze kwasowym. Nie zawiera związków powierzchniowo czynnych. Jest przeznaczony do stosowania w myjniach-dezynfektorach bezpośrednio po procesie mycia zasadniczego. Alkaliczne pozostałości po środku myjącym są delikatnie usuwane z mytych przedmiotów. Efektem jest skuteczne zapobieganie powstawaniu zacieków na czyszczonych przedmiotach oraz nieodwracalnych uszkodzeń materiałów wskutek działania pozostałości alkalicznych (np. w przypadku materiałów anestezjologicznych) w następnym etapie obróbki.

Zastosowanie deconex 25 ORGANACID - kwaśny środek neutralizujący po procesie mycia w myjni-dezynfektorze

Przeznaczony do stali nierdzewnej, aluminium, aluminium eloksalowanego, tworzyw sztucznych, gumy, lateksu, szkła laboratoryjnego i materiałów ceramicznych.

 
Zapytanie ofertowe
deconex 25 ORGANACID - kwaśny środek neutralizujący po procesie mycia w myjni-dezynfektorze

* pola wymagane do wysłania zapytania