deconex POWER ZYME - multienzymatyczny koncentrat do mycia endoskopów elastycznych i narzędzi - BORER

Opis deconex POWER ZYME - multienzymatyczny koncentrat do mycia endoskopów elastycznych i narzędzi

deconex® POWER ZYME

Wieloenzymowy koncentrat do czyszczenia o dużej skuteczności działania
deconex® POWER ZYME jako główny wieloenzymowy środek czyszczący o wysokiej skuteczności może być używany zarówno do maszynowego stosowania w urządzeniach przeznaczonych do czyszczenia i dezynfekcji, jak i do ręcznego czyszczenia w kąpieli zanurzeniowej lub ultradźwiękowej z recyrkulacją lub bez niej.
Dzięki nowoczesnej formule i specjalnie dobranej mieszance cennych enzymów (proteaza, lipaza, amylaza i celulaza) oraz środków powierzchniowo czynnych, inhibitorów korozji i stabilizatorów, deconex® POWER ZYME charakteryzuje się doskonałą wydajnością czyszczenia, tolerancją materiałową, stabilnością, szerokim spektrum zastosowań i brakiem konieczności stosowania dużych dawek. deconex® POWER ZYME dzięki swoim składnikom może rozpuszczać bardzo wiele różnych składników organicznych, na przykład proteiny, tłuszcze i węglowodany, czy nierozpuszczalną w wodzie fibrynę.
Skutecznie usuwa wiele zanieczyszczeń takich jak krew, pozostałości tkanek, śluz, kał i inne zanieczyszczenia organiczne.

Zastosowanie deconex POWER ZYME - multienzymatyczny koncentrat do mycia endoskopów elastycznych i narzędzi

Produkt może być używany do następujących materiałów:

Stal szlachetna, aluminium, eloksalowane aluminium, tytan, miedź, mosiądz oraz powszechnie stosowane tworzywa sz¬tuczne, elastomery włącznie z poliuretanem, silikonem, teflo¬nem, gumą, lateksem. Nie są znane przypadki braku wzajem¬nej tolerancji z innymi materiałami.
Zapytanie ofertowe
deconex POWER ZYME - multienzymatyczny koncentrat do mycia endoskopów elastycznych i narzędzi

* pola wymagane do wysłania zapytania