Granuflex Extra Thin - CONVATEC

Opis Granuflex Extra Thin

Samoprzylepny opatrunek hydrokoloidowy. Zapewnia odpowiednie, sprzyjające gojeniu, wilgotne środowisko leczenia ran. Jest półprzezroczysty, co ułatwia jego zakładanie oraz umożliwia obserwację procesu gojenia, ograniczając w ten sposób ilość zmian opatrunku do niezbędnego minimum. Jest cienki, elastyczny i wodoodporny, co bardzo podnosi wygodę jego stosowania. Może być używany na wszystkich partiach ciała, także tych trudnych do opatrzenia. Znacznie ogranicza ryzyko uszkodzeń nowo powstałej tkanki.

Zastosowanie Granuflex Extra Thin

Jako opatrunek pierwotny:
Rany przewlekłe płytkie, suche, mało/umiarkowanie sączące lub w końcowym etapie ich gojenia (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, zespół stopy cukrzycowej). Rany ostre, płytkie, suche, mało/umiarkowanie sączące lub w końcowym etapie ich gojenia (oparzenia skóry pośredniej grubości (I-II stopień) oraz miejsca pobrania skóry do przeszczepu, otarcia skóry, rany pourazowe, rany po opracowaniu chirurgicznym).


Jako opatrunek wtórny:
Może być wykorzystany we wszystkich rodzajach ran, w tym także głębokich, po uprzednim wypełnieniu ich odpowiednio dobranymi opatrunkami pierwotnymi, np.: AQUACEL®, AQUACEL® Ag, Granuflex® Pasta lub GranuGEL®. Jako opatrunek wtórny, wraz z odpowiednio dobranym do stanu rany opatrunkiem pierwotnym, może być używany we wszystkich rodzajach ran, w tym także w ranach z martwicą suchą i rozpływną.

Cennik Granuflex Extra Thin

SymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
    Do zapłaty brutto:
18795410 x 10 cm1-46,44 zł6,96 zł
5 i więcej6,15 zł6,64 zł