Podsumowanie XXVI Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej - Łódź 14 - 16 maja 2018 r.

Podsumowanie XXVI Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej - Łódź 14 - 16 maja 2018 r.

W dniach 14 - 16 maja 2018 r. nasza firma wzięła udział w XXVI Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej w Łodzi. Tegoroczny zjazd odbył się w Hotelu Andel's - budynku dawnego zakładu tkackiego, który poprzez swoją funkcję hotelową łączy w sobie nowoczesny design z zachowaniem zabytkowego charakteru tego miejsca.

Tematem przewodnim tegorocznego zjazdu była myśl "Dlaczego sterylizacja". Przedstawiane zagadnienia dotyczyły m.in.: prawa zamówień publicznych, roszczeń pacjentów w wyniku zakażeń szpitalnych spowodowanych zastosowaniem niesterylnego narzędzia, wyzwań jakie stawia przed nami sprzęt endoskopowy.

Firma Media-MED jako Złoty Partner zjazdu wspólnie ze STERIS Corporation zaprezentowała swoje stoisko oraz przedstawiła wykład prowadzony przez Pana Richarda Bancrofta Dyrektora Naukowego i Technicznego STERIS Corporation, Albert Browne Ltd., pt. "Wszystko co powinniśmy wiedzieć o testach typu Bowie&Dick w świetle światowych i europejskich standardów."

Podczas wydarzenia mieliśmy możliwość wymiany wiedzy z profesjonalistami w dziedzinie sterylizacji z całej Polski. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie przełoży się na rozwój sterylizacji medycznej w naszym kraju.

Serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas!

StoiskoMM2

MichałPSSM

PiotrPSSM

RichardBancroftPSSM

Wróć do aktualności »