Praca u nas

Media-MED Sp. z o.o.

to działająca od 12 lat i dynamicznie rozwijająca się firma w branży medycznej.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu renomowanych firm oferujących rozwiązania w obszarze endoskopii, bloku operacyjnego i sterylizacji. Poszukujemy doświadczonych Kandydatów,
osób z inicjatywą, dużą energią oraz chęcią stałego rozwoju na stanowisko:

Asystent ds. Wsparcia Sprzedaży i Promocji / Opiekun Strony Internetowej - nr ref: MM/AWSP

Miejsce pracy: Kraków

 Masz żyłkę handlowca? Potrafisz prowadzić i rozwijać profesjonalną stronę internetową?
Chcesz mieć rzeczywisty wpływ na rozwój firmy i własnej kariery zawodowej?

- masz wykształcenie wyższe, pomocne w pracy na tym stanowisku;
- posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte ciekawym portfolio;
- umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office
  (w szczególności: Word, Excel, Power Point);
- praktycznie korzystasz z programów graficznych – Corel Draw, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, itp.;
- dobrze znasz język angielski zarówno w mowie, jak i w piśmie;
- umiejętność obsługi urządzeń wielofunkcyjnych - skaner, drukarka cyfrowa, aparaty cyfrowe;
- doświadczenie w prowadzeniu bloga firmowego oraz redagowaniu treści na stronie internetowej
  i w social mediach;

Charakterystyka stanowiska pracy:

- odpowiedzialność za wsparcie sprzedaży Działu Handlowego;
- przygotowanie materiałów promocyjnych i prowadzenie akcji promocyjnych;
- aktualizowanie danych na stronie internetowej;
- redagowanie i planowanie tekstów promocyjnych w mediach społecznościowych;
- opracowywanie i wdrażanie strategii działań e-commerce w ramach pracy z produktami znajdującymi się
  w ofercie firmy;
- odpowiedzialność za efektywność prowadzonych kampanii i aktualizację zamieszczanych informacji promujących
  firmę, markę, produkt, itp.

Będziesz:

- wspierać Dział Sprzedaży w osiąganiu założonych celów;
- prowadzić bloga firmowego oraz redagować treści na stronie internetowej i w social mediach;
- opracowywać dostarczone materiały i dostosowywać je do standardów internetowych
  (np. zdjęcia, teksty, ulotki);
- tworzyć grafiki promocyjne związane z bieżącymi wydarzeniami i promocjami;
- organizować kampanie newsletterowe;
- w ramach działań marketingowych i promocji firmy samodzielnie projektować materiały reklamowe
  (ulotki, katalogi, foldery)

Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku pracy należą:

- bieżąca współpraca z handlowcami pracującymi w terenie;
- dbałość o pozytywny wizerunek sklepu internetowego;
- pozyskiwanie nowych klientów internetowych poprzez prowadzone działania marketingowe;
- przygotowywanie ofert i prezentacji w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta;organizacja spotkań
  i prezentacja oferty firmy;
- przygotowywania i organizacja imprez oraz innych wydarzeń branżowych, np. targów, wystaw, wyjazdów
  integracyjnych czy konferencji;
- uczestnictwo w wyjazdach biznesowych, targach, imprezach promocyjnych;
- planowanie kampanii promocyjno - reklamowej i gadżetów promocyjnych;
- planowanie i realizacja komunikacji z klientami, w tym opracowanie treści mailingowych i realizacja
  kampanii newsletterowych;
- przygotowywanie opisów produktów, materiałów graficznych, aktualizacja treści na stronie internetowej;
- współpraca z partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami, np. agencjami, firmami cateringowymi

W zamian oferujemy:

- pracę w firmie nagradzającej zaangażowanie, przedsiębiorczość i współpracę pracowników;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego biznesu;
- pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną i system premiowy;
- system dodatkowych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych wspierających rozwój pracowników;
- możliwość awansu zawodowego

Medyczny Przedstawiciel Handlowy - nr ref: MM/MPH-MM_300

Obszar pracy - teren województw:
pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego; wykształcenie medyczne będzie dodatkowym atutem
- minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
- znajomości języka angielskiego
- znajomości procedur przetargowych oraz doświadczenia w przygotowywaniu ofert przetargowych
- prawa jazdy kat. B
- dyspozycyjności, gotowości do odbywania podróży służbowych

Opis stanowiska:

- planowanie działań handlowych pozwalających na osiągnięcie planów sprzedaży
- nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- prezentowanie i promocja produktów z oferty handlowej firmy
- przygotowanie ofert handlowych
- prowadzenie rozmów handlowych z klientami
- pozyskiwanie zamówień
- wsparcie w przygotowywaniu ofert przetargowych

Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pełną wyzwań pracę w stale rozwijającej się firmie
- uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego biznesu
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy zależny od wyników sprzedaży
- system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
- opiekę medyczną

Medyczny Przedstawiciel Handlowy - nr ref: MM/MPH-MM_101

śląskie, opolskie, dolnośląskie

Zapewniamy:

Dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
(CV wraz ze zdjęciem
i list motywacyjny) na adres e-mail: praca@media-med.pl
z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.

Prosimy o zmieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, przez firmę
  Media-MED Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
  - zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.".

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.