Surgicel* - Original - 5 x 7,5 cm - - JOHNSON & JOHNSON Promocja

Opis Surgicel* - Original - 5 x 7,5 cm -

Środek zatrzymujący krwawienie – SURGICEL® ORIGINAL
Wchłanialny, jałowy, dziany materiał, wyprodukowany w procesie kontrolowanego utleniania regenerowanej celulozy. Biały o bladożółtym odcieniu i lekko karmelowym aromacie. Mocny, nie strzępi się podczas szycia lub cięcia. Jest trwały i należy go przechowywać w kontrolowanej temperaturze pokojowej. Z czasem mogą pojawić się niewielkie zmiany zabarwienia, ale nie wpływa to na skuteczność środka.
Luźno dziana siatka wspomaga adhezję i agregację płytek krwi w celu zatrzymania krwawienia. Hamuje rozwój MRSA, MRSE, PRSP i VRE.
Możliwe jest stosowanie z elektrokoagulacją oraz usunięcie nadmiaru hemostatyku. Oparte na niskim poziomie pH (2,5-3,5) właściwości bakteriobójcze zostały udokumentowane badaniami klinicznymi in vivo i in vitro.

Sposób użycia Surgicel* - Original - 5 x 7,5 cm -

Po nasiąknięciu krwią pęcznieje i staje się brązowawą lub czarną galaretowatą masą, która pomaga w tworzeniu skrzepu. Służy jako hemostatyczny dodatek w kontroli nad miejscowym krwawieniem. Używany właściwie wchłania się z miejsc nałożenia, praktycznie bez żadnych odczynów tkankowych.

Cennik Surgicel* - Original - 5 x 7,5 cm - Promocja

OpisSymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
     Do zapłaty brutto:
Promocja trwa do: 2018-04-091903EE0152,80 zł57,02 zł
SymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
    Do zapłaty brutto:
1903EE01-457,60 zł62,21 zł
5 i więcej56,06 zł60,54 zł