Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Biatain Alginate Ag 10x10 cm + Actimaris 300ml - Media-MED Promocja

Opis Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Biatain Alginate Ag 10x10 cm + Actimaris 300ml

Leczenie ran przewlekłych okazuje się znacznie bardziej efektywne przy zapewnieniu wilgotnego środowiska leczenia rany. Utrzymanie takich warunków sprzyja naturalnym procesom oczyszczania rany, regeneracji uszkodzonych tkanek oraz obniża dolegliwości bólowe. Dzięki temu przewlekła rana goi się znacznie szybciej.

Zestaw opatrunkowy na rany zakażone w promocyjnej cenie - Actimaris 300 ml + Biatain Alginate Ag 10 cm x 10 cm - niezawodny zestaw płynu na przemywanie ran z opatrunkiem na rany zakażone.

zestaw1nastrone


Biatain Alginate Ag - Alginianowy ze srebrem to bardzo chłonny opatrunek alginianowy ze srebrem Idealny do wypełniania zainfekowanych ran głębokich. Struktura i projekt opatrunku pozwalają jego docięcie, aby dopasować go do każdej wielkości, kształtu i głębokości rany. Opatrunek dopasowuje się do wnętrza rany dla optymalnej kontroli infekcji, wykazuje działa przeciwbakteryjne przez cały okres jego stosowania. Wysięk z rany jest formowany w zablokowany żel, który zapobiega wyciekom i maceracji skóry. Ponadto Biatain Alginate Ag ma działanie hemostatyczne, czyli zdolność do zatrzymania krwotoku.

Skład:

Biatain Alginate Ag jest opatrunkiem składającym się z 85% alginianu wapnia, 15% karboksymetylocelulozy ( CMC) i opatentowanego kompleksu srebra.

Zastosowanie Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Biatain Alginate Ag 10x10 cm + Actimaris 300ml

  • owrzodzeniach podudzi,
  • odleżyny,
  • owrzodzenia cukrzycowe,
  • oparzenia II stopnia,
  • miejsca pobrania tkanek do przeszczepu,

Sposób użycia Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Biatain Alginate Ag 10x10 cm + Actimaris 300ml

Rana powinna zawsze zostać najpierw nasączona i oczyszczona płynem ActiMaris® tak aby łatwo można było oddzielić opatrunek od rany.

Płynu ActiMaris® można również używać do namaczania bandaży i opatrunków. Z powodu relatywnie niskiej zdolności do utrzymania wilgotności opatrunki takie muszą być zmieniane codziennie lub lepiej kilka razy dziennie. Powinny być stosowane często aż do usunięcia martwiczo zmienionych tkanek co łatwo można ocenić wizualnie.

 

Cennik Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Biatain Alginate Ag 10x10 cm + Actimaris 300ml Promocja

OpisSymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
     Do zapłaty brutto:
Promocja trwa do: 2019-05-10MMS8OP11 zest.140,44 zł43,68 zł
SymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
    Do zapłaty brutto:
MMS8OP11 zest.1-950,55 zł54,59 zł
10 i więcej45,50 zł49,14 zł