Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Comfeel Plus 15x15cm + Actimaris 300ml - Media-MED Promocja

Opis Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Comfeel Plus 15x15cm + Actimaris 300ml

Leczenie ran przewlekłych okazuje się znacznie bardziej efektywne przy zapewnieniu wilgotnego środowiska leczenia rany. Utrzymanie takich warunków sprzyja naturalnym procesom oczyszczania rany, regeneracji uszkodzonych tkanek oraz obniża dolegliwości bólowe. Dzięki temu przewlekła rana goi się znacznie szybciej.

Zestaw opatrunkowy na rany zakażone w promocyjnej cenie - Actimaris 300 ml + Comfeel Plus 15 x 15cm - niezawodny zestaw płynu na przemywanie ran z opatrunkiem na rany zakażone.

zestaw2nastrone

Opatrunek Comfeel Plus jest zbudowany z higroskopijnych cząsteczek naturalnej celulozy z dodatkiem alginianu wapniowego, tworzących syntetyczną, elastyczną masę. Powierzchnia hydrokoloidu pokryta jest przez półprzepuszczalną, "inteligentną" błonę poliuretanową. Dzięki skutecznej interakcji pomiędzy wchłanianiem wysięku i parowaniem, możliwe jest zachowanie w obrębie rany i jej okolicy optymalnego, wilgotnego środowiska przyspieszajacego proces gojenia. Wilgotne środowisko jest utrzymywane w ranie podczas całego procesu gojenia. Właściwości przylepne opatrunku Comfeel zostały dobrane w taki sposób, że opatrunek nie przesuwa się i nie odkleja. Jednocześnie może być łatwo usunięty bez dodatkowego uszkodzenia owrzodzenia i otaczającej skóry.

ActiMaris® płyn do przemywania ran służy do skutecznego oczyszczania tkanek rany, zarówno tych leżących powierzchownie jak i tych położonych głęboko. Jest nietoksyczny, nie podrażnia, nie uczula, jest niebolesny w użyciu, nie hamuje procesów granulacji i epitelializacji, oceniony jako bezpieczny w dermatologii.

Zastosowanie Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Comfeel Plus 15x15cm + Actimaris 300ml

Comfeel Plus

Comfeel Plus Podstawowy jest stosowany w leczeniu owrzodzeń podudzi i odleżyn. Zalecany jest również na powierzchowne oparzenia oraz otarcia naskórka. Środki ostrożności - nie stosować u pacjentów uczulonych na jeden lub kilka składników opatrunku, - nie stosować przy odsłoniętych kościach, mięśniach i ścięgnach, - nie stosować u pacjentów z infekcjami swoistymi, takimi jak gruźlica, kiła, trąd.

Actimaris

Produkt wskazany do oczyszczania, nawadniania, nawilżania
i dekontaminacji:

  • ran ostrych: powstałych w wyniku skaleczenia skóry, ugryzień, przecięcia, otarcia, przerwania i jej zgniecenia, ran pooperacyjnych
  • ran przewlekłych: odleżyn, owrzodzeń powstałych na tle zaburzeń krążenia żylnego i tętniczego, owrzodzeń w przebiegu cukrzycy
  • oparzeń termicznych i chemicznych: I i II stopień oparzeń
  • miejsc zastosowania cewników urologicznych i innych drenów

Sposób użycia Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Comfeel Plus 15x15cm + Actimaris 300ml

Rana powinna zawsze zostać najpierw nasączona i oczyszczona płynem ActiMaris® tak aby łatwo można było oddzielić opatrunek od rany.

Płynu ActiMaris® można również używać do namaczania bandaży i opatrunków. Z powodu relatywnie niskiej zdolności do utrzymania wilgotności opatrunki takie muszą być zmieniane codziennie lub lepiej kilka razy dziennie. Powinny być stosowane często aż do usunięcia martwiczo zmienionych tkanek co łatwo można ocenić wizualnie.

Do użycia zewnętrznego do ran. Nie używać do iniekcji i wlewów, nie podawać doustnie. Używać tylko nienaruszonych i nieuszkodzonych pojemników. Butelki należy chronić przed nasłonecznieniem.

Cennik Zestaw opatrunkowy na rany zakażone - Comfeel Plus 15x15cm + Actimaris 300ml Promocja

OpisSymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
     Do zapłaty brutto:
Promocja trwa do: 2019-05-10MMS8OP21 zest.146,44 zł50,16 zł
SymbolRozmiarSzt.Cena netto
(szt.)
Cena brutto
(z vat)(szt.)
Zamawiana
ilość
    Do zapłaty brutto:
MMS8OP21 zest.1-457,28 zł61,86 zł
5 i więcej54,18 zł58,51 zł