Albert Browne - testy kontroli dezynfekcji

Albert Browne to założona w 1870 roku firma, której siedziba zlokalizowana jest w Leicester w Wielkiej Brytanii. Obecnie stanowi ona część Steris Corporation, będącego amerykańskim producentem sprzętu medycznego. Ta firma to największy na świecie producent systemów kontroli skuteczności procesów sterylizacji, mycia oraz dezynfekcji. Długoletnie doświadczenie pozwoliło personelowi zbudować różnorodną ofertę. W bogatym asortymencie występują zarówno testy kontroli mycia mechanicznego, jak i emulacyjne wskaźniki procesu czy testy skuteczności sterylizacji.

Znajdujące się w naszej ofercie testy kontroli mycia i dezynfekcji, a także testy kontroli skuteczności sterylizacji odznaczają się niebywałą efektywnością oraz wiarygodnością. Ich użytkowanie niesie za sobą wiele korzyści, a także jest konieczne w wielu miejscach, gdzie ogromną wagę ma sprawdzenie skuteczności wykonywanych działań z zakresu usuwania wszelkich drobnoustrojów. Oferowane przez nas testy kontroli sterylizacji, dezynfekcji oraz mycia mechanicznego spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a także są zgodne z wszelkimi standardami mającymi znaczenie w przebiegu tych ważnych procesów.

Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą ofertę, klient zyska gwarancję solidności, a otrzymanie wiarygodnych wyników będzie niezwykle proste.

Testy kontroli dezynfekcji

Dezynfekcja termiczna stanowi niezwykle istotny proces, niewymagający stosowania środków chemicznych, ale również magazynowania dużych kanistrów. Rozwiązanie to jest niezwykle ekonomiczne oraz nie pozostawia niebezpiecznych dla środowiska odpadów. Dlatego podobnie jak podczas kontroli skuteczności sterylizacji, także myjnie-dezynfektory muszą zostać sprawdzone przy pomocy niezależnych od sprzętu testów diagnostycznych. Kontrole powinny być przeprowadzane w każdym cyklu, a uzyskane z nich wyniki stanowić podstawową dokumentację procesu.

Testy kontroli mycia mechanicznego

Testy mycia mechanicznego to zaawansowane rozwiązanie, pozwalające na wczesnym etapie wykryć między innymi usterki myjni-dezynfektora, zły załadunek wsadu, problemy z wodą oraz rozkalibrowanie czujników urządzenia. Istnieje konieczność ich wykonywania w każdym cyklu, by mogły stanowić podstawową dokumentację procesu. Zgodnie ze specyfikacją techniczną ISO/TS 15883-5 należy je stosować, uwzględniając rodzaj wsadu.

Testy kontroli sterylizacji

Testy skuteczności sterylizacji wykorzystywane są do uzyskania istotnych danych o warunkach występujących w komorze sterylizatora, ale również o ewentualnych nieprawidłowościach pojawiających się podczas całego procesu. Dostępne w naszej ofercie wskaźniki chemiczne zawierają substancje, które w momencie uzyskania końcowego parametru krytycznego zmieniają zabarwienie wskaźnika.

Nasza oferta jest bogata w różnego rodzaju efektywne rozwiązania, w które warto zainwestować. Jesteśmy świadomi, że od skuteczności naszych testów zależy bardzo wiele, dlatego oferujemy jedynie sprawdzone produkty, pochodzące od renomowanych i cenionych producentów.

Testy kontroli mycia i dezynfekcji oraz sterylizacji - cena

Znajdujące się w naszym sklepie produkty posiadają całkowicie adekwatne do swojej jakości ceny. Ich poziom budzi uznanie wśród zadowolonych klientów, co jest wynikiem niebywałej atrakcyjności proponowanych przez nas testów.

Korzystne ceny, skuteczność działania oraz najwyższe standardy obsługi przekładają się na pozytywne opinie zainteresowanych naszą ofertą osób. Są one dla nas istotnym aspektem, mającym niebagatelne znaczenie w procesie budowania dobrych relacji z klientami. Kontaktując się z nami, można uzyskać profesjonalne doradztwo, przydatne informacje oraz istotne wskazówki, dzięki którym dokonanie optymalnego wyboru nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Satysfakcja naszych klientów oraz odpowiednie działanie oferowanych rozwiązań są dla nas priorytetowe. Doskonale wiemy, jak istotną wagę mają te procesy, dlatego proponowane przez nas testy kontroli mycia, dezynfekcji i sterylizacji pochodzą od cenionego producenta, jakim niewątpliwie jest Albert Browne.

ALBERT BROWNE LTD. – firma została założona w 1870 roku, z siedzibą w Leicester w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest częścią Steris Corporation, amerykańskiego producenta sprzętu medycznego. Firma jest największym na świecie producentem systemów kontroli skuteczności procesów mycia, dezynfekcji oraz sterylizacji. W szerokim asortymencie produktów znajdują się między innymi testy Bowie & Dick, emulacyjne wskaźniki procesu, testy kontroli dezynfekcji termicznej i skuteczności mycia maszynowego.

POLECANE PRODUKTY

Testy do kontroli mycia mechanicznego

Testy do kontroli skuteczności dezynfekcji

Testy do wykrywania pozostałości zanieczyszczeń białkowych

Testy chemiczne do kontroli sterylizacji

Etykiety podwójnie przylepne

Koperty do dokumentacji procesu sterylizacji

Taśmy do zamykania pakietów