Cantel to globalnie ceniony producent, projektujący oraz dostarczający nowoczesne, innowacyjne produkty medyczne już od 1997 roku. Przez wiele lat firma ta przyczyniła się do prewencji zakażeń w placówkach medycznych, a więc zarówno wśród pacjentów, jak i personelu. Wyroby Cantel Medical, które można znaleźć w naszym sklepie, są sprawdzone oraz wyróżniają się doskonałą jakością.

Cantel Medical – producent systemu transportowego endoskopów

Wśród produktów Cantel znajduje się szeroki wybór akcesoriów pomocnych w gabinetach, w których wykonuje się badania z zakresu endoskopii. Mowa tu między innymi o systemie transportowym endoskopów. Dzięki niemu urządzenie jest zabezpieczone przed uszkodzeniami, w związku z czym jego żywotność zostaje znacznie przedłużona. Wózki do transportu endoskopów pozwalają ponadto na wygodne przechowywanie sprzętu, co optymalizuje zagospodarowanie przestrzeni gabinetowej.

Ze względu na charakter badania z zakresu endoskopii, wózki do transportu endoskopów zostały wykonane w taki sposób, by personel medyczny mógł z łatwością odróżnić czyste urządzenie od skażonego. Cantel Medical wprowadził w tym celu system pokrowców o różnych kolorach. Egzemplarze na czyste endoskopy chronią je przed skażeniem, natomiast pojemniki na skażone przyrządy zabezpieczają je przed kontaktem z otoczeniem.

System transportowy endoskopów firmy Cantel został zaprojektowany w przemyślany sposób. Znaczenie ma tutaj także materiał wykorzystany do ich wykonania, który ułatwia zachowanie higieny, a jednocześnie odznacza się wieloletnią trwałością. Posiada odpowiednie wymiary, które zapobiegają uszkodzeniu się urządzenia. Opinie różnych placówek medycznych wskazują na fakt, że wykonywanie endoskopii z pomocą oferowanych przez nas produktów jest znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Cantel – profesjonalne preparaty do czyszczenia endoskopów

Endoskopia jest niezwykle ważnym badaniem diagnostycznym, jednak wymaga tego, by urządzenie weszło w kontakt z wydzielinami pacjenta. Z tego względu zachowanie higieny ma szczególnie ogromne znaczenie. Produkty firmy Cantel Medical tworzone są z myślą o zapewnieniu odpowiedniego środowiska do przeprowadzania takich badań, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Preparaty do czyszczenia endoskopów są w pełni dostosowane do rodzaju zanieczyszczeń, z którymi przyrząd ma styczność i pozwala odpowiednio przygotować go następnego badania. Zastosowanie produktów niedługo po zabiegu pozwala zapobiec zasychaniu zabrudzeń w kanałach przyrządu. Co więcej, zawarte w nim substancje czynne przeciwdziałają powstawaniu korozji, co pozwala zachować sprzęt w dobrym stanie przez wiele lat, a ponadto ułatwiają czyszczenie, nie wytwarzając piany.

Preparaty do czyszczenia endoskopów wykazują najwyższą skuteczność. Dzięki temu placówki medyczne mogą zachować najwyższe standardy higieny oraz znacząco ograniczyć liczbę zakażeń. Z tego względu preparaty do czyszczenia endoskopów cieszą się doskonałymi opiniami zarówno wśród publicznych, jak i prywatnych klinik i gabinetów.

Co wyróżnia produkty firmy Cantel Medical?

Oprócz wózków do transportu endoskopów oraz preparatów czyszczących wśród wyrobów producenta Cantel Medical znajdują się także równie doskonałe rozwiązania z zakresu oczyszczania i filtracji wody czy produkty medyczne jednorazowego użytku. Wszystkie wyroby mają na celu zwiększyć jakość świadczonych usług medycznych, usprawnić je, a także zapewnić najwyższe standardy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo oraz higienę. Taki cel znajduje swoje odzwierciedlenie w tym, że produkty są przemyślane pod każdym względem, a ponadto nierzadko wprowadzają do placówek innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku. Firma Cantel w znacznym stopniu przyczyniła się do prewencji zakażeń, a tym samym uczyniła gabinety zabiegowe oraz sale operacyjne bezpieczniejszymi i skuteczniejszymi.

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór spośród produktów firmy Cantel Medical w doskonałej cenie. Po zakupie zapewniamy również serwis urządzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Cantel to firma o zasięgu globalnym zajmująca się dostarczaniem innowacyjnych produktów i usług w zakresie prewencji zakażeń wśród pacjentów i personelu medycznego. W portfolio znajdują się wysokiej jakości rozwiązania w dziedzinie endoskopii, oczyszczania i filtracji wody oraz produkty medyczne jednorazowego użytku. Wyroby firmy Cantel każdego roku docierają do milionów odbiorców na całym świecie

POLECANE PRODUKTY

Wstępne opracowanie endoskopów

Bezpieczny transport endoskopów