Endoskopia to zespół zabiegów diagnostyczno-terapeutycznych, który pozwala na wykrycie schorzeń wewnątrz ciała. Aby wykonać badanie w jej ramach, potrzebny jest odpowiedni sprzęt wyposażony w kamerę, zwany endoskopem.

Użytkowanie tego urządzenia musi być bezpieczne, dlatego zachodzi konieczność jego regularnego czyszczenia i dezynfekcji. W tym celu należy stosować odpowiednie środki do mycia endoskopów.

czytaj więcejŚrodki do mycia i preparaty do dezynfekcji endoskopów

Gabinet, w którym wykonywane są badania endoskopowe, musi być utrzymany w doskonałej higienie, aby przeprowadzanie jakichkolwiek zabiegów diagnostyczno-terapeutycznych przebiegało w bezpiecznych warunkach. Czystość w takich miejscach ma bardzo duży wpływ zarówno na pacjentów, jak i personel. Dzięki dezynfekcji można zniwelować z tego pomieszczenia nawet 99,99% drobnoustrojów stanowiących zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.

W naszym sklepie można znaleźć profesjonalnej preparaty do dezynfekcji i środki do mycia endoskopów. Wszystkie propozycje bazują na wysokiej jakości składnikach, które skutecznie usuwają oraz unieszkodliwiają patogenne mikroorganizmy oraz wirusy. Preparaty do dezynfekcji endoskopów oferowane w tej kategorii zostały odpowiednio wyselekcjonowane przez specjalistów z branży, co potwierdza ich wysoką jakość i skuteczność.

Mycie i dezynfekcja endoskopów – profesjonalne preparaty

W naszym sklepie dostępne są profesjonalne środki do mycia endoskopów. Posiadamy w ofercie preparaty zarówno do czyszczenia manualnego, jak i maszynowego. Dysponujemy środkami płynnymi do pielęgnacji endoskopów w kąpieli zanurzeniowej oraz myjniach ultradźwiękowych. Można u nas znaleźć również preparaty myjąco-dezynfekujące mające formę powlekanego granulatu.

Nasza oferta obejmuje produkty, które można zastosować nawet bezpośrednio po wykonaniu badania. Środki te niwelują zanieczyszczenia osiadłe na endoskopie oraz zapobiegają powstawaniu biofilmu na powierzchni urządzenia i w jego kanałach.

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć również preparaty do dezynfekcji endoskopów, które skutecznie usuwają różnorodne zanieczyszczenia, takie jak zaschnięta krew. Środki te niwelują także grzyby, bakterie i inne drobnoustroje.

Produkty do mycia i dezynfekcji endoskopów dostępne w naszym sklepie wyróżniają się świetną jakością, skutecznością oraz wydajnością. Cieszą się świetnymi opiniami licznych użytkowników. Ponadto są w pełni bezpieczne w użytkowaniu i można kupić je w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3