Kontrola procesu mycia endoskopów – testy

Endoskopia wykorzystywana przy badaniu przewodu pokarmowego, tak samo, jak i inne techniki, do których przeprowadzenia stosuje się wielorazowy sprzęt medyczny, zawsze wiąże się z ryzykiem transmisji drobnoustrojów lub płynów ustrojowych na pacjenta.

Czytaj dalej…

Zajmując się przeprowadzaniem badania endoskopowego, ważne jest, aby zawsze pamiętać o odpowiednim oczyszczeniu wcześniej używanego sprzętu. To jedna z najważniejszych procedur, którą wykonuje się w placówkach medycznych. Kiedy właściwie przeszkolony personel przeprowadzi proces dezynfekcji, szansa zakażenia się tą drogą staje się niezwykle mała.

To właśnie w celu zapewniania jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i z troski o zdrowie pacjentów wdraża się specjalne kontrole obejmujące czyszczenie endoskopów. Właśnie do tego wykorzystuje się specjalne testy mycia.

Testy kontroli pozostałości białkowych

W tej kategorii, należącej do naszej strony internetowej zostały umieszczone najwyższej jakości, specjalistyczne testy kontroli pozostałości białkowych, których używa się podczas weryfikacji procesów mycia endoskopów. Jest to niezwykle ważny aspekt, dlatego powinno się go przeprowadzać tylko przy pomocy przystosowanych do tego celu narzędzi. Z tego względu oferowane przez nas testy mycia oraz kontroli pozostałości białkowych powstają z wysokiej jakości materiałów i pochodzą od zaufanych producentów. Jedynie spełniając te wymagania, można zyskać gwarancję właściwego oczyszczenia narzędzi. A to z kolei wpływa na bezpieczeństwo pacjentów oraz skuteczność badania.

Wysokiej jakości testy mycia i kontroli pozostałości białkowych – Media-MED

Testy mycia pozwalają na łatwe, szybkie, a także dokładne monitorowanie stopnia zanieczyszczenia białkowego wszystkich powierzchni urządzeń medycznych. Co istotne, do przeprowadzenia prawidłowej kontroli nie jest potrzebna żadna dodatkowa aparatura – wystarczą oferowane przez nas produkty.

Jakie są zalety stosowania specjalnych testów do kontroli pozostałości białkowych? Wśród korzyści warto wymienić niezwykłą szybkość skontrolowania, trwającą nawet 1 minutę, a także brak konieczności zastosowania dodatkowego oprzyrządowania. Duże plusy oferowanych testów stanowią również łatwość przeprowadzenia całej procedury, a także prostota w kwestii interpretacji wyniku. Wszystkie nasze propozycje są w pełni zgodne ze standardami HACCP/SSOP.

Chcemy zapewnić produkty, które pozwalają osiągać całkowite bezpieczeństwo zarówno dla personelu medycznego, jak i pacjentów. Z tego względu oferujemy różnorodne rozwiązania z zakresu kontroli mycia, dezynfekcji czy sterylizacji narzędzi i urządzeń.

Wyświetlanie jednego wyniku