Higiena to niezwykle ważny aspekt w medycynie oraz pracy lekarza, ale nie tylko. Każdy element, z którego korzysta specjalista podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych, a także ten mający kontakt z osobą po drugiej stronie narzędzia, musi być czysty i zdezynfekowany. Dzięki temu lekarz ma pewność, że nie naraża swojego pacjenta na infekcje czy powikłania. Właśnie dlatego wszelkie narzędzia lekarskie i nie tylko poddawane są specjalnym procedurom czyszczenia. Za ich sprawą przed każdym użyciem oraz zabiegiem są one oczyszczane, a więc przygotowywane do użytku.
Jako profesjonaliści działający w branży medycznej od wielu lat doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne podczas wykonywania różnych zabiegów są sterylność i czystość narzędzi. Właśnie dlatego rozbudowaliśmy nasz asortyment o produkty oraz akcesoria, które umożliwiają bardzo dokładne czyszczenie, a także dezynfekcję.

czytaj więcej

Wysokiej jakości akcesoria do mycia i dezynfekcji

W tej kategorii na naszej stronie internetowej można znaleźć wysokiej klasy akcesoria do mycia narzędzi oraz ich dezynfekcji. Przedstawione tutaj produkty pomogą zachować maksymalną higienę wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, umożliwiając błyskawiczne pozbycie się zanieczyszczeń oraz szkodliwych drobnoustrojów chorobotwórczych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Akcesoria do dezynfekcji

Na tej podstronie w naszej witrynie znajdują się rozmaite akcesoria umożliwiające przeprowadzenie dezynfekcji narzędzi medycznych różnego typu. Dzięki nim z łatwością można pozbyć się wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych, które znajdują się na przyrządach lekarskich.
To przede wszystkim różnego rodzaju preparaty czyszczące i pielęgnacyjne o konkretnym działaniu, których formuły zostały opracowane przez specjalistów. Dzięki temu zapewniają świetną skuteczność.

Akcesoria do dosuszania narzędzi

Na naszej stronie znajdują się również akcesoria do dosuszania narzędzi. Tego typu produkty – jak sama nazwa wskazuje – umożliwiają całkowite i precyzyjne usunięcie wody czy resztek preparatów czyszczących z narzędzi, które zostały poddane procedurom dezynfekcji.

Postaw na sprawdzoną firmę

Działamy na rynku już od wielu lat, stale zapewniając placówkom medycznym dostęp do bardzo wysokiej jakości produktów do czyszczenia i dezynfekcji instrumentarium medycznego w atrakcyjnych cenach. Opinie naszych dotychczasowych klientów są bardzo pozytywne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień wszystkich zainteresowanych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4