Wszelkie narzędzia i urządzenia wykorzystywane przez specjalistów podczas zabiegów czy badań muszą być sterylne oraz czyste. Tylko w ten sposób można zapobiec powstawaniu niechcianych infekcji po operacjach, ale nie tylko.
Aby uzyskać idealnie wyjałowione przyrządy lekarskie, muszą zostać poddane procesowi czyszczenia i dezynfekcji. Do tego typu czynności wykorzystuje się specjalne urządzenia oraz preparaty. Ich zadanie polega na bardzo precyzyjnym oczyszczeniu narzędzi lekarskich ze wszelkich zanieczyszczeń, ale także zneutralizowanie wirusów i bakterii, które mogłyby dostać się do ciała pacjenta, a następnie spowodować ciężką chorobę.

czytaj więcej

Nawet najwybitniejszy profesjonalista nie jest w stanie “na oko” ocenić, czy proces sterylizacji przebiegł w 100% tak, jak powinien, a narzędzie jest nieskazitelnie czyste. W tym celu wykorzystuje się testy chemiczne i biologiczne, dzięki którym zachodzi możliwość przeprowadzenia kontroli sterylizacji termicznej. Na tej podstronie można znaleźć produkty doskonale sprawdzające się w tej roli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Kontrola sterylizacji – produkty

Na tej podstronie można znaleźć wysokiej jakości produkty, które umożliwiają przeprowadzenie bardzo dokładnej kontroli sterylizacji instrumentarium medycznego, ale nie tylko. Są to testy PCD, testy szybkiego odczytu, testy biologiczne oraz chemiczne.
Wszystkie opcje zostały stworzone z myślą o podniesieniu poziomu bezpieczeństwa w szpitalach i na salach operacyjnych. Za pomocą tych prostych produktów można błyskawicznie sprawdzić, czy dane narzędzie zostało wysterylizowane z odpowiednią precyzją, czy też należy ponownie poddać je procesowi czyszczenia.

Wysokiej jakości testy i wskaźniki do kontroli sterylizacji parowej – cena

Jednym z najważniejszych aspektów tego typu produktów jest oczywiście to, ile kosztują. Osoby zamawiające testy i wskaźniki do kontroli sterylizacji często szukają rozwiązań, które spełniają ich wymagania, a jednocześnie są dostępne w przystępnych cenach.
Właśnie dlatego dbamy o jak najwyższą jakość proponowanych produktów. Jednocześnie zaś staramy się, aby można było je kupić w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem na rynku, którzy dostarczają profesjonalne produkty do dezynfekcji i czyszczenia narzędzi lekarskich od długiego czasu. Osoby, które złożyły już u nas zamówienie, wystawiają nam bardzo pozytywne opinie, zachwalając jakość dostępnych u nas produktów, szeroki wybór, a także błyskawiczne przygotowanie oraz przesłanie zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2