Firma MEIKO pojawiła się na rynku już w 1927 roku. Założona została przez Dr.-Ing. Thomasa Peukerta. Początkowo mieściła się w małym, skromnym zakładzie i zatrudniała zaledwie pięciu pracowników. Przez pierwsze lata istnienia jej siedziba była zlokalizowana w Offenburgu - w mieście powiatowym w Niemczech. Jednak firma MEIKO szybko się rozrosła, podbiła światowy rynek i założyła swoje oddziały na wszystkich kontynentach.

Obecnie jej produkty cieszą się niezwykłym uznaniem nie tylko na terenie Niemiec, ale również m.in. we Francji, Stanach Zjednoczonych czy Chinach. Wyroby MEIKO używane są w bardzo wielu branżach i stale zyskują świetne opinie. Stosowane są m.in. w jednostkach straży pożarnej, szpitalach, lokalach gastronomicznych, hotelach, na promach oraz w portach lotniczych.

MEIKO - profesjonalne dezynfektory, automatyczne myjnie i środki czystości

Przedsiębiorstwo MEIKO specjalizuje się w produkcji urządzeń przyczyniających się do utrzymywania higieny w przemyśle spożywczym, gastronomii czy hotelarstwie. Tworzy sprzęty, które skutecznie chronią przed zagrożeniami wynikającymi z kontaktu ze skażonym materiałem biologicznym i nie tylko! Urządzenia MEIKO są zautomatyzowane, bezpieczne w użyciu oraz niezawodne, a ich jakość została potwierdzona przez ekspertów. Przed trafieniem do sprzedaży wszystkie sprzęty przechodzą liczne testy i kontrole.

W asortymencie firmy MEIKO dostępne są sprzęty przeznaczone do mycia i dezynfekcji oraz profesjonalne środki chemiczne. W ofercie tego przedsiębiorstwa można znaleźć zaawansowane dezynfektory do naczyń sanitarnych, które umożliwiają łatwe, a zarazem szybkie mycie basenów, kaczek czy nocników. Wyróżniają się one niezwykłą wydajnością, a dodatkowo są bardzo proste w obsłudze, funkcjonalne i utrzymane w nowoczesnym wzornictwie. Automatyczne myjnie do naczyń sanitarnych MEIKO powstają z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu cechują się długą żywotnością i wytrzymałością. Spełniają wszelkie wymogi narzucone przez normy prawne dotyczące myjni-dezynfektorów do sanitarnych naczyń.

Firma MEIKO specjalizuje się również w produkcji wysokiej jakości myjni-dezynfektorów do obuwia operacyjnego, cechujących się niezawodnością i łatwą obsługą. Wszystkie są bardzo ekonomiczne, gdyż zużywają niewielkie ilości wody oraz detergentów. Dzięki temu, iż mają nieduże gabaryty, mogą stanowić wyposażenie bloków operacyjnych czy centralnych sterylizatorni oddziałów szpitalnych. Doskonale spełniają swoje zadania i są niezwykle trwałe. Dezynfektory do obuwia operacyjnego MEIKO powstają z wysokiej jakości materiałów oraz bazują na zaawansowanych technologiach. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Przedsiębiorstwo MEIKO zajmuje się także produkcją automatycznych myjni-dezynfektorów do obuwia i wyposażenia ochrony osobistej. Urządzenia te pozwalają zdezynfekować nie tylko buty, ale również maski do ochrony dróg oddechowych, stelaże do aparatów oddechowych ze sprężonym powietrzem czy automaty tlenowe.

Firma MEIKO produkuje również wysokiej jakości środki do mycia naczyń sanitarnych. Wśród nich można znaleźć preparaty płucząco-zmiękczające oraz alkaliczne płyny do mycia kaczek i basenów, które skutecznie niwelują zanieczyszczenia z mydła oraz cytostatyków z ludzkich odchodów.

Urządzenia MEIKO w sklepie Media-MED

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór urządzeń i środków chemicznych marki MEIKO. Oferujemy sprzęty oraz chemię tej firmy w konkurencyjnych cenach. Dostarczamy urządzenia te m.in. do szpitali, lokali gastronomicznych, a także hoteli. Zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą, ale również profesjonalnym doradztwem. Z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt, odpowiemy na pytania, przedstawimy szczegóły oferty i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W przypadku chęci dokonania zamówienia na urządzenie MEIKO w naszym sklepie, zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego. Zapewniamy, że skontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą najszybciej, jak to możliwe!

Pierwotnie siedzibą firmy MEIKO był Offenburg, jednak dzięki dynamicznemu rozwojowi firma szybko stała się globalną marką. Obecnie firma posiada udziały w 10 firmach w Niemczech, 6 w innych krajach Europy oraz 7 na pozostałych kontynentach, co sprawia, że jej rozwiązania dostępne są na całym świecie. Produkty MEIKO są używane na całym świecie: od Berlina i Monachium, poprzez Paryż i Wiedeń, po Stany Zjednoczone i Chiny – niezależnie od lokalizacji, znajdują zastosowanie we wszystkich największych branżach – w restauracjach i szpitalach, na lotniskach, na promach, a nawet podczas wyścigów Formuły 1.

POLECANE PRODUKTY

MEIKO TOPLINE

MEIKO TOPIC

MEIKO TOPCLEAN 60

MEIKO TOPCLEAN M

Doyen SK22EA