Nanosonics to jedna z najprężniej rozwijających się firm wykonujących urządzenia dezynfekujące, cieszące się szerokim zastosowaniem. Oferowane sprzęty są przede wszystkim wskazane do dekontaminacji głowic USG.

Nanosonics - skuteczne urządzenia do dekontaminacji

Każdy szpital czy placówka medyczna wymagają odpowiedniego poziomu sterylności. W przeciwnym wypadku zarówno pacjenci, jak i personel mogą być narażeni na kontakt z niebezpiecznymi patogenami. Mając to na uwadze, medyczne instytucje coraz więcej inwestują w sprzęt do dezynfekcji narzędzi. Chcąc skorzystać z nowoczesnych, a przede wszystkim skutecznych rozwiązań, nie sposób przejść obojętnie obok propozycji marki Nanosonics.

Urządzenia do dezynfekcji głowic aparatów USG

Higiena stanowi kluczowy aspekt we współczesnej medycynie. W gabinetach lekarskich wykonuje się różne badania z wykorzystaniem aparatów USG, które wymagają regularnej dekontaminacji, zwłaszcza sprzęt uwzględniający użycie sond dopochwowych i transrektalnych. Dzięki temu można zapobiec zakażeniom krzyżowym.

Urządzenia Nanosonics są tworzone z myślą o najbardziej wymagających placówkach. To sprzęt, którego jakość jest doceniana na całym świecie, o czym świadczą pozytywne opinie ekspertów. Sprzęt marki działa zgodnie z normami oraz zaleceniami FDA, WHO czy CDC. Cały proces dezynfekcji trwa zaskakująco krótko.

Wiodące produkty Nanosonics, czyli urządzenia do dekontaminacji Trophon2 odznaczają się wysoką wydajnością oraz zautomatyzowaniem procesu dezynfekcji wysokiego stopnia. Dzięki temu są stosunkowo wygodne w stosowaniu i nie wymagają zaawansowanej wiedzy technicznej do obsługi. Posiadają również nieduże wymiary oraz używają do pracy nowoczesnej technologii zapewniającej dezynfekcję na doskonałym poziomie. Urządzenia Nanosonics wykorzystują ultradźwięki o wysokiej częstotliwości w celu wygenerowania mgły (nadtlenku wodoru), który skutecznie niszczy grzyby, bakterie, wirusy i spory.

Urządzenia do dezynfekcji głowic aparatów USG marki Nanosonics są doceniane również za liczne akcesoria, które ułatwiają zarówno dekontaminację, jak i przechowywanie głowic USG - niezależnie od ich rodzaju oraz wielkości. Co więcej, są kompatybilne z praktycznie wszystkimi modelami na rynku.

Nanosonics - kilka słów o marce

Nanosonics to marka, która rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Ponad 20 lat doświadczenia sprawia, że produkty cały czas są rozwijane i spełniają nowoczesne, światowe standardy. Warto mieć świadomość, że sprzęt omawianej marki jest skierowany do pacjentów, klinik, szpitali oraz wszelkiego rodzaju placówek medycznych. Dezynfekcja staje się prosta za sprawą nowoczesnych technologii i rozwiązań, które cały czas są ulepszane.

Aspiracją marki jest stanie się najlepszym i największym producentem sprzętu do dekontaminacji głowic USG. Obecnie marka posiada biura w USA, Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Europie, Japonii oraz zatrudnia przeszło 300 pracowników. Ze względu na swoją skuteczność urządzenia do dezynfekcji głowic aparatów USG marki Nanosonics zyskują coraz większą popularność także w Polsce.

Dlaczego my?

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego i współpracujemy z wieloma szpitalami oraz prywatnymi placówkami medycznymi. Szczególnie skupiamy się na sprzedaży sprzętu do biodekontaminacji, dekontaminacji, mycia czy dezynfekcji, a także sterylizacji poszczególnych narzędzi i urządzeń medycznych. Zależy nam bowiem na bezpieczeństwie pacjentów, ale również na zadowoleniu specjalistów. Ponadto urządzenia medyczne prezentowane w tej kategorii są atrakcyjne pod kątem ceny.

Zapewniamy podstawowe przeszkolenie pracowników placówki w zakresie obsługi konkretnego urządzenia. Ponadto oferujemy specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru produktów. Urządzenia do dezynfekcji wysokiego stopnia głowic USG od firmy Nanosonics są uniwersalne, dlatego można je znaleźć między innymi w gabinetach ginekologicznych, szpitalach etc. Cechują się również wysokim poziomem wydajności, dlatego opinie na ich temat dają głównie pozytywny obraz.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do nawiązania kontaktu ze specjalistami z naszego sklepu. Pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi.

Nanosonics – australijska firma, dynamicznie działająca w obszarze prewencji zakażeń. Z powodzeniem opracowała i wprowadziła na rynek unikalną technologię automatycznej dezynfekcji wysokiego stopnia trophon®, która stanowi pierwszą poważną innowację w dziedzinie dekontaminacji sond ultradźwiękowych od ponad 20 lat. Urządzenia trophon® szybko stają się międzynarodowym standardem postępowania z głowicami USG we wszystkich placówkach zdrowia.

POLECANE PRODUKTY