KIM JESTEŚMY?

Media-MED Sp. z o.o. - Nasza Historia i Misja

Wejście Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku otworzyło zupełnie nowe możliwości prowadzenia działalności biznesowej. Pomysł na firmę zrodził się z doświadczenia branżowego jej założycieli, Anny Grochowskiej i Jacka Bekasa oraz szeregu potrzeb, jakie pojawiły się na rynku medycznym. Naszą pierwotną misją było umożliwienie pacjentom szerokiego dostępu do nowoczesnych opatrunków specjalistycznych stosowanych w leczeniu ran trudno gojących poprzez promocję oraz edukację w zakresie ich stosowania.

Od samego początku firma realizowała obraną strategię zgodnie z przyjętą nazwą „Media-MED” gdzie „Media” to nacisk na prowadzenie działalności przy pomocy nowoczesnych kanałów komunikacji, w szczególności sprzedaży internetowej, a „MED” odnosi się do aktywności w wyspecjalizowanej branży jaką jest medycyna. Profesjonalne i elastyczne podejście do klienta, kompleksowa oferta i wsparcie merytoryczne sprawiły, że po krótkim czasie staliśmy się jednym z największych dostawców opatrunków specjalistycznych zarówno w sektorze szpitalnym, jak i dla indywidualnego odbiorcy – pacjenta.

Motorem napędowym w kolejnych latach działalności okazało się przede wszystkim postrzeganie Media-MED jako rzetelnego partnera biznesowego oraz rosnące zapotrzebowanie rynku na innowacyjne produkty wysokiej jakości. Postawiliśmy na dywersyfikację, rozszerzyliśmy asortyment dla takich obszarów jak sterylizacja medyczna, dekontaminacja, sprzęt medyczny oraz urządzenia do automatycznego mycia i dezynfekcji sprzętu endoskopowego. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy konsekwentnemu trzymaniu się strategicznych założeń przyjętych na samym początku działalności, czyli posiadaniu kompleksowej oferty produktowej, w pełni zabezpieczającej potrzeby klienta oraz profesjonalnego podejścia do każdego projektu.

Kierunkiem dalszego rozwoju Media-MED jest sektor zaawansowanych technologii w obszarze medycznym i biotechnologicznym. Skupiamy się na rozwijaniu oferty sprzętu medycznego oraz wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań dla szeroko pojętej branży life sciences. Rozszerzamy swoje portfolio o wysoko wyspecjalizowane urządzenia i produkty m.in. dla laboratoriów, placówek badawczo-rozwojowych, branży biotechnologicznej, produkcyjnej oraz przemysłu farmaceutycznego.

1. Doradztwo

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i odpowiadamy na jego unikalne potrzeby.

2. Dystrybucja

Jesteśmy polskim dystrybutorem wielu renomowanych producentów z rynku europejskiego i amerykańskiego. W naszym portfolio znajdą Państwo produkty takich firm jak: STERIS, Albert Browne, Wassenburg, Dr Weigert, Bolsaplast, Nanosonics, Meiko i wielu innych.

3. Obsługa posprzedażowa

Dobre i długotrwałe relacje z naszymi klientami są dla nas najważniejsze. Dbamy o profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia.

4. Serwis urządzeń

Świadczymy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Stawiamy na profesjonalizm i szybkość w reagowaniu.

Nasze Nagrody