Praca u nas

Media-MED Sp. z o.o.

to działająca od 10 lat i dynamicznie rozwijająca się firma w branży medycznej.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu renomowanych producentów oferujących rozwiązania
dla endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji oraz posiadamy bogatą ofertę najwyższej klasy urządzeń i akcesoriów przeznaczonych do dekontaminacji wyrobów medycznych oraz pomieszczeń.

W związku z rozszerzeniem działalności firmy o obszar Life Science, poszukujemy doświadczonych Kandydatów z terenu wymienionych poniżej województw, osób z inicjatywą, dużą energią
oraz chęcią stałego rozwoju na stanowisko:

Klauzula informacyjna dla osób uczestniczących w procesie rekrutacji:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Media-MED Sp. z o.o. z siedzibą
    w Krakowie, ul. Promienistych 7.
2. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu realizacji czyności związanych z procesem rekrutacji.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
4. Podanie danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji jest obowiązkowe,
   a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

W związku z rozszerzeniem działalności firmy o obszar Life Science, poszukujemy doświadczonych i dyspozycyjnych Kandydatów z terenu całej Polski na stanowisko:

Inżynier Serwisu Sprzętu Medycznego i Life Science
Miejsce pracy: województwo mazowieckie
Nr ref. : mazowieckie MMLS/ISSM

Kluczowe zadania:

- Instalacja sprzętu medycznego
- Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń medycznych - wykonywanie przeglądów, konserwacji, kalibracji i walidacji
- Szkolenie użytkowników urządzeń w zakresie obsługi sprzętu
- Prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji
- Wsparcie oraz doradztwo techniczne

Od Kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenie wyższe techniczne - technika medyczna, inżynieria biomedyczna, biotechnologia, itp.
- Doświadczenie w instalacji i obsłudze serwisowej sprzętu medycznego
- Doświadczenie w obsłudze specjalistycznych urządzeń pomiarowych i kalibracyjnych
- Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
- Uprawnienia SEP do 1kV – będą dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość systemu Windows, MS Office, MS Outlook
- Znajomość języka angielskiego
- Samodzielność w działaniu, systematyczność oraz doskonała organizacja pracy własnej
- Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Firma oferuje:

- Interesującą, samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym zespole, w wysoko specjalistycznej branży medycznej, laboratoryjnej, farmaceutycznej i life science
- Pracę przy różnorodnych projektach krajowych i zagranicznych
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
- Program wdrożeniowy zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
- Zagraniczne, specjalistyczne szkolenia o producentów oferowanych urządzeń
- Podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą
- Profesjonalne, serwisowe narzędzia pracy
- Pracę w międzynarodowym środowisku, kontakt z najnowszymi technologiami
- Możliwość awansu zawodowego
- Pakiet socjalny, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

Pracownik Działu Handlowego Media-MED Sp. z o.o. - Asystent Działu Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Kraków - biuro
Numer referencyjny: MM/ADOK

Opis stanowiska:

- realizacja bieżących zamówień, realizacja umów przetargowych oraz wystawianie faktur sprzedażowych,
- bieżąca obsługa oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
- nawiązywanie kontaktów i przygotowywanie ofert handlowych,
- aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- praktycznej znajomości obsługi komputera, pakietu MS OFFICE, urządzeń biurowych,
- kreatywności, samodzielności i odpowiedzialności,
- realizacji zadań na wysokim poziomie.

- interesującą, samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę w wysoko specjalistycznej branży medycznej, laboratoryjnej, farmaceutycznej i life science
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system prowizyjny,
- program wdrożeniowy zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,
- specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy,
- pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
- możliwość awansu zawodowego.