Profilaktyka zakażeń to również zapewnienie bezpiecznych warunków procesu mycia, dezynfekcji i transportu instrumentów medycznych

Profilaktyka zakażeń to również zapewnienie bezpiecznych warunków procesu mycia, dezynfekcji i transportu instrumentów medycznych.


Szczelny i bezpieczny transport narzędzi i innych wyrobów medycznych

Pojemniki w całości wykonane z trwałego grubościennego polipropylenu. Cztery mocne zatrzaski całkowicie zabezpieczają przed nieumyślnym otwarciem. Pojemniki chronią przed emisją w trakcie transportu wyrobów skażonych, jak również zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznym i w trakcie transportu wyrobów czystych. Pokrywa wykonana z tego samego materiału co cały pojemnik jest równie trwała, nie pęka nawet przy konieczności piętrowego układania pojemników. Materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne jak również dezynfekcję termiczną.


Szczelny i bezpieczny transport endoskopów elastycznych

Poręczne tace wykonane z niezwykle lekkiego i trwałego materiału ABS. Przystosowane do wszystkich rodzajów endoskopów elastycznych. Odpowiednio dopasowany rozmiar tacy pozwala na swobodne ułożenie endoskopu bez powodowania jego naprężeń, przy jednoczesnym bezpiecznym i nieruchomym spozycjonowaniu. Pokrowce ochronne kompatybilne z tacami zapewniają szczelność, oraz pozwalają na odróżnienie transportu endoskopu czystego od transportu endoskopu skażonego.