Reprocesowanie endoskopów

Endoskop to jedno z podstawowych narzędzi używanych w celach diagnostycznych. Niekiedy wykorzystywany jest także podczas wykonywania niektórych zabiegów chirurgicznych. Jak każdy sprzęt medyczny, endoskop wymaga regularnej dezynfekcji. Zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego umożliwia korzystanie ze sprzętu ponownie i gwarantuje bezpieczeństwo kolejnym pacjentom.

W celu kompleksowego zdezynfekowania, umycia i oczyszczenia opisywanego narzędzia niezbędną czynnością jest regularne reprocesowanie. W Media-MED oferujemy profesjonalne maszyny oraz preparaty przygotowujące endoskopy do następnego zabiegu.

Na czym polega reprocesowanie endoskopów?

Reprocesowanie to wieloetapowy proces, dzięki któremu narzędzie jest kompleksowo oczyszczone. Endoskop, podobnie jak inne instrumenty medyczne, wymaga regularnej dezynfekcji i czyszczenia. Ręczne mycie tego narzędzia nie jest bezpieczne dla zdrowia kolejnych pacjentów. Natomiast dzięki maszynowemu reprocesowaniu endoskop daje możliwość wielokrotnego użycia.

Sprzęt medyczny zawsze musi zostać dokładnie oczyszczony zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz. Trudno osiągalne kanały dezynfekowane są za pomocą specjalistycznych środków, które spełniają wszelkie wymogi względem jakości. W Media-MED gwarantujemy szczegółowe i profesjonalne doradztwo w kwestii doboru odpowiednich preparatów oraz zautomatyzowanych maszyn do reprocesowania endoskopów.

Reprocesowanie endoskopów – nasza oferta

Od samego początku naszej działalności stawiamy na rzetelną współpracę z klientem. Dbamy o sprawną komunikację zarówno na etapie składania zamówienia, jak i po dokonanych zakupach. Nasze cele obejmują przede wszystkim zapewnienie profesjonalnego, kompleksowego doradztwa i merytorycznego wsparcia.

Doskonale znamy rynek środków medycznych, farmaceutyki oraz diagnostyki. Dlatego też oferujemy wsparcie, które często okazuje się nieocenione w trakcie doboru odpowiedniego sprzętu. Wszystkie oferowane przez nas produkty są zgodne z normami bezpieczeństwa.

Wiemy również jak powinna przebiegać kontrola procesu mycia endoskopów. Dzięki temu wszystkie produkty znajdujące się w ofercie Media-MED pozwalają na kompleksowe, a zarazem bezpieczne reprocesowanie.

Reprocesowanie endoskopów – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza działalność opiera się przede wszystkim na zaufaniu i rzetelnej współpracy z klientem. Nieustannie dbamy o regularne poszerzanie naszego asortymentu, kontrolując go jednocześnie pod kątem jakości oraz szeregu parametrów technicznych.

Rekomendowany przez nas sprzęt techniczny, a także preparaty myjące pochodzą od sprawdzonych, renomowanych producentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.