Autoryzowany Serwis Sprzętu Medycznego Media-MED Sp. z o.o.

Jako autoryzowany serwis wielu renomowanych producentów sprzętu medycznego, nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, stawiając przede wszystkim na profesjonalizm, bezpieczeństwo i szybkość w reagowaniu. Wspólnie z naszymi klientami, partnerami i dostawcami staramy się w każdy możliwy sposób poprawiać jakość oferowanych przez nas świadczeń – wszystko po to, aby każdy użytkownik był w pełni zadowolony z działań serwisowych.

Kto może serwisować urządzenia medyczne?

Użytkowanie i konserwacja wyrobów medycznych,  jest ściśle określone przez „Ustawę z dnia 20 maja 2010 o wyrobach medycznych (Dz. U. 2010 Nr 107 poz. 679)”, a w szczególności art. 90. Zamieszczone tam zapisy stwierdzają jednoznacznie, że konserwacje i przeglądy wyrobów medycznych mogą wykonywać firmy upoważnione do tego przez producenta lub autoryzowanego dystrybutora.

Dlaczego warto zlecić konserwację urządzenia serwisowi autoryzowanemu?

Odpowiedź na to pytanie daje również daje nam Ustawa o wyrobach medycznych, a konkretnie art. 90. punkt 1: „Wyrób powinien być właściwie dostarczony, prawidłowo zainstalowany i utrzymywany oraz używany zgodnie z przewidzianym zastosowaniem, a użytkownik wyrobu jest obowiązany do przestrzegania instrukcji używania”.

Media-MED Sp. z o.o. od lat konsekwentnie realizuje politykę współpracy z autoryzowanymi dystrybutorami, uwzględniając jedynie oryginalne i zwalidowane części. Nasz Zespół Inżynierów tworzą pracownicy, których kwalifikacje są regularnie weryfikowane i podnoszone. Wszystko za sprawą szkoleń oraz zajęć praktycznych na rzeczywistych urządzeniach medycznych pod bacznym okiem instruktorów. Dzięki tym działaniom Media-MED Sp. z o.o. zatrudnia prawdziwych profesjonalistów, których specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę usterki, a także pomaga unikać błędów podczas naprawy.

Zajmujemy się serwisem i naprawą urządzeń firm:

Zakres naszych usług:

Kompleksowa obsługa specjalistycznych urządzeń medycznych, w tym:

 • naprawy gwarancyjne
 • naprawy pogwarancyjne
 • okresowe przeglądy i konserwacje
 • diagnostyka komputerowa
 • sprawdzanie i ustawianie parametrów procesu
 • szkolenia dla użytkowników i pracowników
 • instalacje i deinstalacje
 • dostawy aktualnych pomocy dydaktycznych
 • doradztwo w zakresie doboru urządzeń
 • sprzedaż oryginalnych części do serwisowanych urządzeń

Skontaktuj się z nami

mgr inż. Patryk Pańpuch – Kierownik Działu Serwisu
Telefon: 12 413 94 90 w 150; 697 915 900
e-mail: serwis@media-med.pl / ppanpuch@media-med.pl

Piotr Gawron
województwo: śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Telefon: 661 610 752
e-mail: pgawron@media-med.pl

Adrian Rybka
województwo: małopolskie

Telefon: 697 915 957
e-mail: arybka@media-med.pl

Piotr Jędrzejczyk
województwo: mazowieckie

Telefon: 697 915 688
e-mail: pjedrzejczyk@media-med.pl

Sebastian Nowodworski
województwo: opolskie, dolnośląskie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Telefon: 697 915 007
e-mail: snowodworski@media-med.pl

Dawid Mućko
województwo: lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Telefon: 697 915 160
e-mail: dmucko@media-med.pl

Mapka SERWIS 2023

Formularz kontaktowy  Serwis sprzętu medycznego

  Serwis urządzeń medycznych to niezwykle istotna kwestia. Nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, stawiając na profesjonalizm, rzetelność oraz maksymalne zaangażowanie w obsługę klienta. W wykonywanej pracy kierujemy się satysfakcją i dobrem osób korzystających z oferowanych usług, dlatego każdorazowo dokładamy wszelkich starań, by cały proces przebiegał w sprawny i efektywny sposób.

  Naprawa urządzeń medycznych to niezwykle istotna kwestia, ponieważ wraz z upływem czasu oraz w wyniku intensywnej eksploatacji podlegają one różnego rodzaju awariom. Kluczowe jest, by w takim momencie bezzwłocznie się z nami skontaktować. W swoich działaniach stawiamy na szybką reakcję i bezpieczeństwo przeprowadzanych napraw sprzętu medycznego, co pozwala nam na uzyskanie pożądanych rezultatów.

  Naprawa urządzeń medycznych

  Dokładamy wszelkich starań, by przeprowadzany przez nas serwis urządzeń medycznych budził uznanie ze strony naszych klientów. W wyniku tego przez cały czas pracujemy nad możliwymi udoskonaleniami, aby wszelkie czynności przebiegały w możliwie jak najkrótszym czasie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dbają o jakość świadczonych usług. Dzięki temu klienci odczuwają satysfakcję w związku z wyborem naszej firmy.

  Naprawa sprzętu medycznego - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  Decydując się na oddanie sprzętu medycznego do naszego serwisu, klient zyskuje gwarancję rzetelnie i precyzyjnie wykonanej usługi, z której z pewnością będzie zadowolony. Posiadamy bogatą wiedzę, spore doświadczenie oraz niezbędne umiejętności, dzięki czemu doskonale wiemy, jak efektywnie przeprowadzić naprawę powierzonych nam urządzeń.

  Nasze działania charakteryzują się dbałością o wszelkie najdrobniejsze szczegóły, a podczas kontaktu z klientami stawiamy na klarowną komunikację. Wierzymy, że ten czynnik jest podstawą skutecznej i udanej współpracy, na której nam niezwykle zależy.

  Zlecenie nam naprawy sprzętu medycznego niesie za sobą o wiele więcej korzyści. Zdecydowanie warto o nich wiedzieć, by móc podjąć optymalną decyzję. Przede wszystkim, powierzając nam zadanie polegające na serwisie urządzeń medycznych, można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, która zostałaby przeznaczona na zakup nowego sprzętu.

  Zajmujemy się kompleksową naprawą specjalistycznych urządzeń medycznych pochodzących od wielu renomowanych i cenionych producentów. Zakres naszych działań obejmuje szereg aspektów, w tym doradztwo w zakresie doboru sprzętu, diagnostykę komputerową, naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, sprawdzanie i ustawianie parametrów procesu, okresowe przeglądy czy regulacje. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań warto się z nami skonsultować w celu uzyskania szczegółowych odpowiedzi. W naszej pracy kontakt z klientem jest niezwykle istotną kwestią, o którą nieustannie dbamy.

  Serwis urządzeń medycznych - dlaczego jest tak ważny?

  Prawidłowo oraz bezbłędnie działający sprzęt medyczny to nie tylko sprawne funkcjonowanie placówki medycznej, ale również gwarancja bezpieczeństwa pacjenta. Niezwykle istotne jest, by każde urządzenie przeszło serwis mający na celu naprawę bądź skontrolowanie jego odpowiedniego działania. Posiadamy w tym zakresie odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności, pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

  Kluczowym zadaniem sprzętu medycznego jest spełnianie przez niego podstawowych zadań wspomagających pracę personelu. Poprawne oraz bezpiecznie działanie aparatury, która będzie efektywnie spełniała otrzymaną rolę, stanowi niezwykle ważną kwestię, o którą pomożemy zadbać. Nasze usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach, nienadwyrężających budżetu klienta, co przekłada się na pozytywne opinie.

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania cieszyły się uznaniem ze strony klientów. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Dzięki temu możemy ze szczególną starannością poznać oczekiwania osób korzystających z oferowanych propozycji. Oprócz korzystnej ceny dobre opinie są również wynikiem wysokiej jakości naszej pracy, co dodaje nam motywacji do dalszego rozwoju.