Wraz z ciągłym rozwojem technologii w szpitalach i placówkach służby zdrowia pojawia się wiele zaawansowanych urządzeń medycznych. Prawidłowe działanie wszelkiego rodzaju sprzętu stanowi gwarancję bezpieczeństwa pacjenta podczas opieki szpitalnej, akcji ratowniczej czy rehabilitacji w domowych warunkach.

Jednak jak każdy sprzęt, również urządzenia medyczne mogą ulec awarii. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Gdy aparatura odmówi posłuszeństwa, warto skorzystać z usług serwisowych, jakie oferuje nasza firma. Nasi doświadczeni pracownicy szybko uporają się z każdą awarią i przeprowadzą profesjonalną konserwację sprzętu medycznego.

Serwis sprzętu medycznego, lubelskie — dlaczego to takie ważne?

W każdym miejscu, w którym rozważa się zakup nowego sprzętu medycznego, należy pamiętać o tym, że regularny i profesjonalny serwis urządzeń jest niezwykle ważny. Pod tym pojęciem kryje się ogół czynności mających na celu zapewnienie bezbłędnego działania wyposażenia.

Nasza firma oferuje wszelkim podmiotom, które wykorzystują urządzenia medyczne serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy okresowe, jak i różnego rodzaju działania konserwacyjne.

Istotą serwisu urządzeń medycznych jest to, aby spełniały one swoje zadanie najlepiej, jak to możliwe. Sama dostępność wyspecjalizowanego sprzętu to jedno, ale najważniejsze jest, aby użytkownik mógł swobodnie korzystać ze wszystkich oferowanych funkcji.

Nasz serwis dba przede wszystkim o to, aby zapewnić szpitalom oraz innym placówkom medycznym efektywne działanie, ale również bezpieczeństwo pracowników ochrony zdrowia, jak i samych pacjentów.

Lubelskie – serwis sprzętu medycznego na gwarancji i po jej zakończeniu

Każdy nowo zakupiony u nas sprzęt medyczny, jak również inny sprzęt elektroniczny, przez pewien okres podlega serwisowi gwarancyjnemu, a po jego zakończeniu pogwarancyjnemu. W pierwszym przypadku wszelkie naprawy dokonywane przez naszych pracowników są całkowicie bezpłatne i obejmują zakres, jaki oferuje gwarancja. Dzięki temu każdy podmiot, który jest właścicielem takich urządzeń, nie musi martwić się dodatkowymi kosztami.

W zakresie naszych usług znajduje się również serwis pogwarancyjny urządzeń medycznych. Usługa ta jest płatna i obejmuje wykonanie wszelkich niezbędnych prac w zakresie danego sprzętu. Mimo to personel szpitala czy innego miejsca dysponującego tego typu elementami wyposażenia ma pewność, że sprzęt nawet po upływie gwarancji zostanie naprawiony przez profesjonalistę.

Nasi pracownicy, dzięki szerokiej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu skutecznie naprawią sprzęt w ramach serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego.

Serwis urządzeń medycznych, lubelskie — jednorazowe naprawy

Nie jest żadną tajemnicą, że sprzęty medyczne to urządzenia, w których dba się przede wszystkim o jak najlepsze ich funkcjonowanie i zastosowanie dobrej jakości układów. Chodzi tu w końcu przede wszystkim o bezpieczeństwo oraz zdrowie pacjentów.

Jednak jak każde urządzenie wyposażone w liczne systemy elektroniczne, również sprzęty medyczne co jakiś czas mogą przestać prawidłowo funkcjonować. W celu ich usunięcia warto zwrócić się do naszego profesjonalnego serwisu urządzeń.

W ramach prowadzonych przez nas działań klienci mogą skorzystać z jednorazowej interwencji, jeżeli coś wymaga natychmiastowej naprawy. Jak wiadomo, w szpitalu lub każdej innej placówce medycznej najważniejsze jest, aby sprzęt był całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Właśnie z tego powodu tak istotny aspekt stanowi natychmiastowe usunięcie wszelkiego rodzaju usterek.

Nasza firma w tej kwestii jest w stanie sprostać potrzebom absolutnie wszystkich odbiorców, którzy potrzebują szybkiego wsparcia w ramach naprawy urządzeń medycznych.

Serwis sprzętu medycznego, lubelskie — konserwacja sprzętu

O sprzęt medyczny należy dbać nie tylko wtedy, gdy ulegnie uszkodzeniu, ale przede wszystkim przez cały okres jego funkcjonowania. Mając tego świadomość, oferujemy klientom kompleksową obsługę z zakresu pierwszego uruchomienia urządzenia, a także przeszkolenia obsługi szpitala. Zapewniamy również fachową instalację.

Jednak aby sprzęt dobrze spełniał swoje zadanie, samo jego uruchomienie to za mało. Z tego powodu oferujemy również profesjonalną usługę konserwacji urządzeń medycznych. W jej zakres wchodzą m.in. pełna aktualizacja oprogramowania, regulacja, kalibracja, kontrola bezpieczeństwa oraz wiele innych działań.

Dzięki odpowiednio przeprowadzonej konserwacji urządzenia wizyty serwisanta z pewnością staną się rzadkością, a pracownicy ochrony zdrowia będą mogli bezpiecznie z niego korzystać.

Serwis urządzeń medycznych, lubelskie — profesjonalne wsparcie

Proponowane przez nas usługi konserwacji oraz serwisu urządzeń medycznych świadczone są przez doświadczonych pracowników, którzy do każdego zlecenia podchodzą w profesjonalny, a zarazem indywidualny sposób. Nasi serwisanci cały czas przechodzą liczne kursy oraz szkolenia, dzięki czemu posiadają dużą wiedzę na temat starszych, ale i tych najnowszych sprzętów medycznych. Dzięki temu szpitale lub inne placówki mogą liczyć na profesjonalne wsparcie oraz skuteczną pomoc.