Małopolskie – serwis sprzętu medycznego

Odpowiednio działający sprzęt medyczny jest podstawą sprawnego funkcjonowania szpitali oraz gabinetów lekarskich. Bez jego codziennego użytkowania trudno wyobrazić sobie udzielanie pomocy wielu pacjentom. Dlatego tak istotne są nie tylko regularne przeglądy urządzeń składających się na wyposażenie placówek, ale również szybka reakcja w razie wystąpienia usterki.

Codzienna eksploatacja sprawia, że poszczególne komponenty ulegają stopniowemu zużyciu, co przekłada się na uszkodzenie sprzętu. W naszym serwisie zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz naprawą aparatury medycznej, przyjmując zlecenia na reperację urządzeń pochodzących od takich producentów jak Meiko, Steris, Nanosonics czy Pure Water Scandinavia.

Jaki jest zakres naszych usług? Serwis sprzętu medycznego – małopolskie

W naszym serwisie urządzeń medycznych świadczymy usługi na najwyższym poziomie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W zakres podejmowanych przez nas czynności wchodzą naprawy pogwarancyjne i gwarancyjne, dokładna diagnostyka komputerowa, a także szkolenia dla pracowników oraz użytkowników. Proponujemy również okresowe przeglądy czy konserwacje, które są niezwykle ważne dla sprawnego działania sprzętu medycznego.

Warto się do nas zgłosić także w kwestii szkolenia dla użytkowników oraz pracowników, doradztwa w zakresie wyboru aparatury czy dostawy aktualnych pomocy dydaktycznych. Zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części zamiennych do urządzeń medycznych, które obsługujemy.

Ponadto zapewniamy fachowe instalacje nowego sprzętu, a także demontaż obecnego, co odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kolejną oferowaną przez nas usługą jest rzetelna analiza i regulacja parametrów procesu w aparaturze medycznej, by możliwe było jej optymalne działanie.

Dlaczego warto nas wybrać? Korzyści płynące z podjęcia z nami współpracy

Jesteśmy profesjonalnym zespołem zatrudniającym wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z ogromną wiedzą na temat obsługiwanych przez nas urządzeń. Nasz personel posiada szeroki zakres umiejętności. Dzięki temu wszelkie podejmowane przez nas działania przebiegają sprawnie, zgodnie z zasadami wynikającymi z „Ustawy o wyrobach medycznych”, a także z innych obowiązujących przepisów.

Zapewniamy najwyższe standardy obsługi, stawiając na klarowną komunikację z klientem oraz indywidualne podejście do zlecenia. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia od producentów bądź autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu możemy przeprowadzać diagnostykę i naprawę urządzeń medycznych.

Jesteśmy również otwarci na pytania ze strony naszych klientów. Dlatego w razie ich wystąpienia warto się z nami skonsultować. Pomożemy w podjęciu najkorzystniejszej decyzji i przekażemy wszystkie przydatne informacje. Zależy nam na budowaniu dobrych, opartych na zaufaniu relacji z klientami, które są dla nas podstawą udanej współpracy.

Serwis urządzeń medycznych, małopolskie – dlaczego jest tak istotny?

Wykorzystywany w szpitalach i gabinetach lekarskich sprzęt jest podstawowym wyposażeniem wpływającym na prawidłowe działanie tego typu placówek. Jego regularny serwis oraz konserwacja, a także szybka reakcja w razie uszkodzenia to kluczowe czynności, wpływające na sprawność wykonywanych przez personel obowiązków.

Bez odpowiednio pracującej aparatury szpital lub gabinet zostają pozbawione kluczowych narzędzi do przeprowadzania szeregu zabiegów. Niemożliwe staje się również wykonywanie sterylizacji oraz dezynfekcji, a więc procedur odpowiadających za higienę pracy.

Prawidłowo i bezbłędnie pracujący sprzęt to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa pacjenta, ale również obsługującej go osoby. To niezwykle istotne, by w trakcie świadczenia opieki medycznej, a także przeprowadzania wszelkich akcji ratowniczych móc korzystać z wydajnie działającej aparatury.

Serwis sprzętu medycznego – małopolskie

Udzielamy profesjonalnej pomocy serwisowej, sprawnie diagnozując i naprawiając urządzenia medyczne. Nasze usługi wyróżniają się starannością, profesjonalnością oraz terminowością, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest precyzyjna, a zarazem możliwe jak najszybsza reperacja. Podczas serwisu uwzględniamy ustalone przez producenta wytyczne, dbając o najdrobniejsze detale.

Prawidłowo funkcjonujące urządzenia są podstawą do zapewniania bezpieczeństwa pacjenta, jak i efektywności stosowanego leczenia. Mamy tego świadomość, dlatego przywiązujemy ogromną uwagę do szybkiej reakcji na zgłoszenie ze strony każdego klienta.

Kto może serwisować sprzęt medyczny?

Użytkowanie, a także konserwacja urządzeń medycznych zostały dokładnie określone przez „Ustawę z dnia 20 maja 2010 o wyrobach medycznych (Dz. U. 2010 Nr 107 poz. 679)”. Znajdujące się w niej przepisy jednoznacznie wskazują na to, że zarówno konserwacja, jak i przeglądy aparatury wykorzystywanej w placówkach służby zdrowia mogą przeprowadzać osoby upoważnione do tego przez producenta bądź autoryzowanego dystrybutora firmy.