Profesjonalne serwisowanie sprzętu medycznego to aspekt, o który powinna zadbać każda placówka świadcząca pomoc medyczną. Dbałość o bezbłędne działanie poszczególnych narzędzi i urządzeń ma ogromne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów, skuteczności leczenia oraz sprawnego funkcjonowania placówek służby zdrowia.

Serwisowanie sprzętu może przyjmować różne formy. Obejmuje nie tylko naprawę ewentualnych usterek, ale również regularne przeglądy techniczne, testy sprawności czy kalibrację (w przypadku niektórych urządzeń).

W Media-MED oferujemy profesjonalne usługi serwisu sprzętu medycznego. Mazowieckie to jedno z wielu województw w Polsce, w którym realizujemy kompleksowe czynności serwisowe.

Serwis sprzętu medycznego, mazowieckie – nasza oferta

Nasza oferta jest rozbudowana, dlatego obejmuje m.in. województwo mazowieckie. Serwis sprzętu medycznego realizujemy zgodnie z zapisami zawartymi w ustawie z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych. Serwisanci doskonale znają także zapisy Dyrektywy Medycznej 93/42/EWG UE. Ta bowiem określa podstawowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i wydajności sprzętu, a także kwestie obejmujące certyfikację oraz oznakowanie CE.

Znajomość norm i przepisów prawnych stanowi fundament naszej działalności. Dzięki temu osoby podejmujące się współpracy z Media-MED mają pewność, że realizowana przez nas polityka uwzględnia jedynie autoryzowanych dystrybutorów oraz wyłącznie oryginalne, zwalidowane części.

Mazowieckie, serwis sprzętu medycznego – dlaczego warto nam zaufać?

Zgodnie z art. 90. Ustawy o wyrobach medycznych każdy wyrób powinien być używany zgodnie z przewidzianym zastosowaniem. Bagatelizowanie usterek i awarii – niezależnie od ich skali – może mieć realny wpływ na zdrowie pacjentów oraz standard usług świadczonych w danej placówce.

W Media-MED stawiamy na bezpieczeństwo, profesjonalizm, terminowość oraz precyzję w realizacji usługi serwisu urządzeń medycznych. Mazowieckie to jedno z tych województw, w których wykonaliśmy już dziesiątki zleceń.

Stale udoskonalamy naszą praktykę, aby zapewnić usługobiorcom pełnię satysfakcji z działań serwisowych. Diagnostyka usterki przeprowadzana jest w sposób sprawny, a jednocześnie detaliczny. Korzystamy wyłącznie z autoryzowanych i atestowanych części zamiennych.

Serwis urządzeń medycznych, mazowieckie – zgodność z przepisami prawymi

Przepisy prawne nakładają wymogi dotyczące certyfikacji, przeglądów technicznych, konserwacji, dokumentacji serwisowej, dostępności części zamiennych, szkoleń dla personelu serwisowego czy też rejestrowania incydentów i awarii. Wszystkie te aspekty mają wpływać na efektywność, jakość oraz bezpieczeństwo świadczonej pomocy. Firmy zajmujące się serwisowaniem sprzętu medycznego powinny więc w pełni stosować się do zasad, które określa ustawodawca.

Dbałość o realizację świadczeń zgodnie z formalnymi wymogami jest w stanie zapewnić dogodne warunki pacjentom. Warto więc wybierać doświadczonych serwisantów, którzy spełniają najwyższe standardy jakości i mają doświadczenie w serwisowaniu sprzętu medycznego. Mazowieckie to jedno z wielu województw w Polsce, w których istnieje możliwość skorzystania z naszej oferty.

Serwis urządzeń medycznych, mazowieckie – zakres usług

Obsługa serwisowa urządzeń medycznych w mazowieckim obejmuje zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Zajmujemy się także przeprowadzaniem okresowych przeglądów, instalacją oraz dezinstalacją specjalistycznego sprzętu. Zapewniamy terminową usługę konserwacyjną, a także profesjonalną diagnostykę komputerową.

Sprawdzanie i ustawianie określonych parametrów technicznych w urządzeniach to także jeden z głównych obszarów naszej działalności w ramach usługi serwisu sprzętu medycznego. Mazowieckie to województwo, w którym od lat przeprowadzamy szereg czynności serwisowych. W przekazanych w nasze ręce urządzeniach wykorzystujemy wyłącznie oryginalne i sprawdzone podzespoły od renomowanych producentów na rynku.

Mazowieckie – serwis sprzętu medycznego z Media-MED

Zlecenie nam naprawy sprzętu niesie za sobą wiele korzyści. Zajmujemy się serwisem urządzeń medycznych od wielu renomowanych firm. Wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu usług, profesjonalne podejście do każdego klienta, wykwalifikowana kadra serwisantów, terminowe realizacje działań, współpraca z autoryzowanymi sprzedawcami maszyn wykorzystywanych w placówkach służby zdrowia, a także oryginalne części zamienne to aspekty, które możemy zagwarantować usługobiorcom.

Wysoką jakość naszych usług serwisowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. To właśnie ich zaufanie sprawia, że zespół Media-MED może stale się rozwijać i rozbudowywać ofertę serwisową.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do opisywanej usługi serwisu urządzeń medycznych w mazowieckim serdecznie zapraszamy do kontaktu. Niezbędne dane, tj. e-mail, telefon czy też dedykowany formularz znajdują się na naszej stronie internetowej.