W różnego rodzaju placówkach medycznych można spotkać wiele urządzeń oraz maszyn, które na co dzień są wykorzystywane do mycia, dezynfekcji czy też innych czynności. Każdego dnia takie miejsca odwiedza spora grupa pacjentów, warto więc zadbać o to, aby znalazły się w nich najwyższej jakości sprzęty.

Jednak w wyniku ciągłej eksploatacji, a także na skutek upływającego czasu, w końcu może dojść do sytuacji, kiedy urządzenia odmówią posłuszeństwa. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem może okazać się nasz serwis sprzętu medycznego. Podkarpackie to jeden z obszarów, na których oferujemy profesjonalne usługi z tego zakresu.

Podkarpackie, serwis sprzętu medycznego — dlaczego to takie ważne?

W każdej placówce medycznej, która została wyposażona w wysokiej klasy urządzenia, należy pamiętać o tym, jak duże znaczenie ma profesjonalny serwis urządzeń. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że codzienne użytkowanie takiego sprzętu zużywa znajdujące się w nim komponenty, w wyniku czego z czasem mogą pojawić się większe lub mniejsze usterki. W takiej sytuacji, zamiast kupować nowe urządzenia, lepiej rozpocząć współpracę z naszym serwisem.

Dlaczego serwis urządzeń medycznych jest tak ważny? W placówkach służby zdrowia można znaleźć wiele maszyn, które w dużym stopniu wpływają na zdrowie, a nawet życie pacjentów. Aby więc zapewnić zarówno im, jak i personelowi najwyższy poziom bezpieczeństwa, należy zadbać o to, aby sprzęt był zawsze sprawny oraz gotowy do działania.

Serwis urządzeń medycznych, podkarpackie — najwyższa jakość usług

To, co od wielu lat wyróżnia nasz serwis urządzeń medycznych, to najwyższa jakość oferowanych przez nas usług. Jesteśmy profesjonalistami z powołaniem, niezwykle bogatym doświadczeniem oraz niezbędnymi umiejętnościami. Wszystkie te czynniki sprawiają, że wszelkie działania diagnostyczne, a także naprawa sprzętu medycznego są wykonywane z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo pracowników medycznych oraz pacjentów.

Decydując się na usługi naszego serwisu, można mieć pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami. Do każdego zlecenia podchodzimy bowiem z największym zaangażowaniem. Dbamy również o to, aby cały proces naprawy i diagnostyki przebiegał bez zbędnych komplikacji czy opóźnień. Zależy nam bowiem na tym, aby sprzęt jak najszybciej mógł zostać ponownie wykorzystany do obsługi pacjentów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że w branży medycznej czas odgrywa niezwykle duże znaczenie.

Serwis sprzętu medycznego podkarpackie — przede wszystkim ludzie

Mamy świadomość, że w branży medycznej najważniejsze znaczenie ma przede wszystkim czynnik ludzki. Praca w serwisie wymaga od nas nie tylko fachowej wiedzy, ale również odpowiednich umiejętności i szerokiej wiedzy na temat sprzętu. Właśnie z tego powodu najważniejszą rolę w naszym serwisie urządzeń medycznych odgrywa wykwalifikowana kadra. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że zarówno zdiagnozowanie usterki, jak i precyzyjna naprawa zostaną przeprowadzone przez specjalistów.

Co ważne, nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do naprawy urządzeń wykorzystywanych w ramach służby zdrowia, a także na bieżąco przechodzą liczne kursy i szkolenia. Ponadto działają oni w zgodzie z Ustawą o wyrobach medycznych, a także innych dokumentów obowiązujących w zakresie sprzętu. Ponadto Inżynierowie serwisu Media-MED posiadają niezbędne, nowoczesne narzędzia. Naprawa z ich wykorzystaniem jest dużo efektywniejsza i skuteczniejsza.

Podkarpackie, serwis sprzętu medycznego — kompleksowe usługi

Nasz serwis sprzętu medycznego działający w województwie podkarpackim to przede wszystkim kompleksowe usług w zakresie diagnostyki oraz naprawy sprzętów służących do dekontaminacji, a także wszelkich akcesoriów. Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń zarówno mniejszych, jak i większych marek, np. STERIS, MEIKO, Pure Water Scandinavia, hawo GmbH, czy WASSENBURG Medical. Decydując się na oddanie sprzętu do naszego serwisu, klient może liczyć na rzetelną i sprawną naprawę.

Do naszego serwisu może zgłosić się każdy klient w ramach naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej, przeglądu, konserwacji, a także diagnostyki komputerowej. Ponadto pracownicy w profesjonalny sposób przeprowadzą szkolenia dla personelu placówki służby zdrowia w zakresie obsługi oraz wykorzystywania urządzeń. Pomagamy również klientom w ustawianiu parametrów sprzętów medycznych w taki sposób, aby te mogły spełniać swoje zadania jeszcze skuteczniej.

Serwis urządzeń medycznych, podkarpackie — dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma już od długiego czasu prężnie działa na rynku. Pomogliśmy wielu mniejszym, jak i większym podmiotom medycznym, które szukały profesjonalnego wsparcia w zakresie naprawy oraz diagnostyki urządzeń.

Dla nas najważniejsza jest przede wszystkim satysfakcja klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w rzetelny i profesjonalny sposób. Właśnie to sprawia, że nasz serwis działający na Podkarpaciu cieszy się tak dużym zaufaniem.