Działające bez zarzutu sprzęty medyczne to niezwykle ważna kwestia, która w największym stopniu wpływa na bezpieczeństwo pacjenta. Dotyczy to zwłaszcza wszelkiej aparatury służącej do mycia oraz dezynfekcji narzędzi używanych przy operacjach czy zabiegach. Dzięki temu personel medyczny może mieć pewność, że pacjenci nie będą narażeni na różne infekcje czy choroby.

Aby mieć pewność, że sprzęt działa bez zarzutu, warto zgłosić się do naszego serwisu Media-MED. Pracujący u nas profesjonaliści szybko i sprawnie zdiagnozują problem, a następnie naprawią wadliwe urządzenie.

Podlaskie, serwis sprzętu medycznego — dlaczego jest tak ważny?

Wszelkiej maści urządzenia medyczne znajdujące się w placówce mogą z upływem czasu coraz gorzej działać. Składają się bowiem z wielu komponentów, które wraz z ciągłą eksploatacją ulegają awariom. Dlatego też personel medyczny dysponujący najwyższej jakości sprzętem musi pamiętać o jego regularnym i systematycznym serwisowaniu. Z tego właśnie powodu warto rozpocząć współpracę z naszym serwisem, co pozwoli uniknąć konieczności zakupu nowej aparatury.

Istotą urządzeń wykorzystywanych w każdej placówce medycznej jest to, aby pracownicy mogli szybko oraz sprawnie wykonywać swoje obowiązki, dbając tym samym o zdrowie, a nawet życie swoich pacjentów. Sprawnie działający sprzęt medyczny w bardzo dużym stopniu wpływa na bezpieczeństwo podczas pracy zarówno personelu, jak i pacjentów. Urządzenia, które były serwisowane przez naszą firmę, na długo zachowują swoją sprawność, pozwalając świadczyć usługi pracownikom służby zdrowia bez jakichkolwiek przeszkód.

Serwis urządzeń medycznych, podlaskie — doświadczony personel

Aby mieć pewność, że sprzęt medyczny znajdzie się w dobrych rękach, warto postawić na usługi naszych wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale również bogate doświadczenie oraz doskonale znają urządzenia wykorzystywane w placówkach służby zdrowia – nawet te najnowocześniejsze. Pomagają w tym rozmaite kursy oraz szkolenia, które znacznie zwiększają umiejętności naszych pracowników. Dzięki temu mogą bez problemu diagnozować wszelkie usterki, a następnie sprawnie je naprawiać.

Co równie ważne, nasz serwis posiada wszelkie niezbędne uprawnienia i przestrzega „Ustawy o wyrobach medycznych” oraz innych norm obowiązujących pod kątem naprawy urządzeń. Należy również pamiętać, że pracownicy dysponują niezbędnymi, nowoczesnymi narzędziami. Solidne wyposażenie pozwala na sprawną reperację, która przebiega bez większych problemów.

Serwis sprzętu medycznego, podlaskie — co oferujemy?

Działania naszej firmy opierają się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze klienta w zakresie naprawy oraz serwisu sprzętów medycznych w województwie podlaskim. Jako Media-MED oferujemy reperacje gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Ponadto nie można również zapomnieć o roli, jaką odgrywa okresowy serwis. To właśnie on w największym stopniu wpływa na skuteczne działanie sprzętu medycznego. Nasi pracownicy zajmują się również diagnostyką komputerową, dzięki której zlokalizowanie danej usterki czy problemu stanowi niezwykle szybki proces.

Mamy również świadomość, jak ważna jest umiejętność odpowiedniej obsługi sprzętu medycznego. Dlatego też nasi pracownicy przeprowadzają szkolenie z zakresu obsługi aparatury. Ponadto można skontaktować się z nami w celu sprawdzenia oraz ustawienia wszelkich parametrów. Sprawi to, że urządzenia staną się dużo wydajniejsze.

Nasi pracownicy w profesjonalny sposób zajmują się również odłączeniem starej aparatury oraz podłączeniem nowej, dbając przy tym o prawidłową konfigurację.

Podlaskie, serwis sprzętu medycznego — jakie urządzenia naprawiamy?

Specjalnością naszego serwisu jest zwłaszcza naprawa urządzeń medycznych służących do dekontaminacji oraz dezynfekcji. Mamy bowiem świadomość, jak duże znaczenie odgrywają te sprzęty podczas leczenia pacjentów.

W naszej ofercie znajduje się naprawa oraz serwisowanie urządzeń pochodzących od wielu renomowanych, znanych producentów. Można do nich zaliczyć takie marki, jak STERIS, WASSENBURG Medical, Pure Water Scandinavia czy też Nanosonics. Dzięki temu z proponowanej oferty ma możliwość skorzystania niemal każda placówka medyczna z województwa podlaskiego.

Każdy klient, który powierzy nam wadliwy sprzęt medyczny, może liczyć na jego rzetelną, sprawną oraz profesjonalną naprawę. Sprawia to, że maszyna będzie służyć jeszcze przez wiele lat. Natomiast placówka oszczędzi pieniądze, które musiałaby wydać na zakup nowego urządzenia.

Serwis urządzeń medycznych, podlaskie — dlaczego warto nam zaufać?

Z usług naszej firmy w ostatnim czasie skorzystało wiele placówek medycznych – zarówno tych większych, jak i mniejszych. Pracownicy wykonali wiele napraw, poszerzają tym samym swoje doświadczenie oraz wiedzę na temat aparatury.

Jako doświadczona firma mamy świadomość, że czas odgrywa niezwykle dużą rolę – zwłaszcza w branży medycznej. Z tego też powodu każde zlecenie wykonujemy terminowo, aby personel mógł jak najszybciej zacząć korzystać z naprawionego urządzenia.