Różnego rodzaju urządzenia medyczne muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz charakteryzować się dużą trwałością i precyzją wykonania. W końcu za ich pomocą wykonuje się badania,  także przeprowadza zabiegi mające ratować ludzkie życie. Personel dba również o sterylność urządzeń i akcesoriów medycznych, które mają kontakt z pacjentem.

Trzeba jednak pamiętać, że mimo wszystko wciąż pozostaje to sprzęt z dużą ilością części elektronicznych i mechanicznych, które na skutek eksploatacji oraz upływu czasu mogą ulec zużyciu, a w efekcie uszkodzeniu. Awarie urządzeń medycznych się zdarzają. Jednak w zdecydowanej większości przypadków profesjonalna firma – taka jak nasza – w której pracują doświadczeni fachowcy, będzie w stanie usunąć usterkę i przywrócić sprzęt do pełnej sprawności.

W tej kategorii na naszej stronie internetowej przedstawiamy pakiet usług w postaci serwisu sprzętu medycznego w pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Profesjonalny serwis sprzętu medycznego – pomorskie

W naszym serwisie zajmujemy się naprawą sprzętu medycznego różnych producentów, dedykowanych do rozmaitych działań medycznych. Podejmujemy się usuwania zarówno drobnych usterek, jak i dużych awarii. Nasz personel składa się z wykwalifikowanych serwisantów, którzy mają dostęp do profesjonalnych narzędzi i niezbędnych do naprawy części i elementów. Jeśli urządzenie medyczne nie działa tak, jak powinno, to najlepiej skontaktować się z profesjonalistami – takimi jak my. Dołożymy wszelkich starań, wykorzystując dostępne zasoby, aby przywrócić mu działanie.

Serwis urządzeń medycznych, pomorskie – bezpieczeństwo przede wszystkim

Tak jak lekarze swoją pracę realizują w myśl przysięgi Hipokratesa: „po pierwsze – nie szkodzić”, tak i my dbamy o to, aby sprzęt medyczny, który trafi do naszego serwisu, był naprawiany zgodnie ze sztuką. Dzięki temu korzystanie z niego po naprawie staje się całkowicie bezpieczne.

Przed wykorzystaniem sprzętu w jakimkolwiek zabiegu lekarz musi być pewny, że dana maszyna lub akcesorium jest całkowicie czyste i sterylne. W tym celu stosuje się wysokiej klasy urządzenia do dekontaminacji. W naszym serwisie zajmujemy się zarówno serwisowaniem takich sprzętów, jak i sprzedażą oraz dystrybucją nowych.

Pomorskie, serwis sprzętu medycznego – usługi

Powszechnie wiadomo, że absolutną podstawą skutecznej naprawy jest skrupulatnie przeprowadzona diagnostyka. Nasi specjaliści przed przystąpieniem do reperacji zbierają szczegółowe informacje dotyczące awarii, m.in. w jakich warunkach wystąpiła, jakie akcje były wykonywane za pomocą urządzenia w momencie pojawienia się  usterki i wiele więcej. Takie informacje zdecydowanie ułatwiają znalezienie źródła problemu. Kiedy zostanie już ono określone, serwisant może przejść do kolejnych czynności.

Kompleksowa naprawa zużytych i niesprawnych elementów w zdecydowanej większości przypadków polega na ich wymianie. Biorąc pod uwagę zastosowania sprzętu medycznego oraz to, jak ważną pełni on rolę, nie można pozwalać sobie na półśrodki. Prawidłowo przeprowadzony proces naprawy to gwarancja pełnej sprawności urządzenia i jego działania zgodnie z parametrami deklarowanymi przez producenta.

Oprócz napraw zajmujemy się również kalibracją sprzętu medycznego. Dzięki takiemu działaniu można mieć absolutną pewność, że urządzenie będzie działało precyzyjnie. Przeprowadzamy również konieczne aktualizacje oprogramowania, które najczęściej usuwają drobne błędy i problemy po stronie programowej tego typu urządzeń.

Dlaczego warto nam zaufać w zakresie serwisu urządzeń medycznych? Pomorskie

Nasza firma prężnie funkcjonuje na rynku już od długiego czasu. Od samego początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim klientom możliwie najwyższy poziom usług. Z tego względu stale się rozwijamy, inwestując w umiejętności i wiedzę naszych specjalistów.

Naprawami w naszym serwisie sprzętu medycznego w pomorskim zajmują się wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe, a także wszelkie umiejętności potrzebne podczas naprawy różnego rodzaju urządzeń. Dzięki temu cały proces – od diagnozy i znalezienia źródła problemu, przez likwidację usterki oraz ustawienie parametrów – przebiega bardzo szybko, a zarazem sprawnie.

Pomorskie – serwis sprzętu medycznego realizowany przez prawdziwych specjalistów

Placówki medyczne, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług, są bardzo zadowolone z rezultatów pracy. Dzięki nam użytkowane w nich urządzenia służą dalej, każdego dnia pomagając w przywracaniu zdrowia i ratowaniu życia setkom pacjentów.

Ponadto, jak już wspomnieliśmy – oprócz serwisu urządzeń medycznych zajmujemy się również sprzedażą i dystrybucją profesjonalnego sprzętu do dekontaminacji, który jest niezbędny m.in. w szpitalach czy na oddziałach ratowniczych.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą serwisową lub produktową serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie rozmowy nie tylko przekażemy istotne informacje dotyczące usług, ale także z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania.