Autoryzowany Serwis Sprzętu Medycznego Media-MED Sp. z o.o.

Jako autoryzowany serwis wielu renomowanych producentów sprzętu medycznego, nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, stawiając przede wszystkim na profesjonalizm, bezpieczeństwo i szybkość w reagowaniu. Wspólnie z naszymi klientami, partnerami i dostawcami staramy się w każdy możliwy sposób poprawiać jakość oferowanych przez nas świadczeń – wszystko po to, aby każdy użytkownik był w pełni zadowolony z działań serwisowych.

Kto może serwisować urządzenia medyczne?

Użytkowanie i konserwacja wyrobów medycznych,  jest ściśle określone przez „Ustawę z dnia 20 maja 2010 o wyrobach medycznych (Dz. U. 2010 Nr 107 poz. 679)”, a w szczególności art. 90. Zamieszczone tam zapisy stwierdzają jednoznacznie, że konserwacje i przeglądy wyrobów medycznych mogą wykonywać firmy upoważnione do tego przez producenta lub autoryzowanego dystrybutora.

Dlaczego warto zlecić konserwację urządzenia serwisowi autoryzowanemu?

Odpowiedź na to pytanie daje również daje nam Ustawa o wyrobach medycznych, a konkretnie art. 90. punkt 1: „Wyrób powinien być właściwie dostarczony, prawidłowo zainstalowany i utrzymywany oraz używany zgodnie z przewidzianym zastosowaniem, a użytkownik wyrobu jest obowiązany do przestrzegania instrukcji używania”.

Media-MED Sp. z o.o. od lat konsekwentnie realizuje politykę współpracy z autoryzowanymi dystrybutorami, uwzględniając jedynie oryginalne i zwalidowane części. Nasz Zespół Inżynierów tworzą pracownicy, których kwalifikacje są regularnie weryfikowane i podnoszone. Wszystko za sprawą szkoleń oraz zajęć praktycznych na rzeczywistych urządzeniach medycznych pod bacznym okiem instruktorów. Dzięki tym działaniom Media-MED Sp. z o.o. zatrudnia prawdziwych profesjonalistów, których specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę usterki, a także pomaga unikać błędów podczas naprawy.

Zajmujemy się serwisem i naprawą urządzeń firm:

Zakres naszych usług:

Kompleksowa obsługa specjalistycznych urządzeń medycznych, w tym:

  • naprawy gwarancyjne
  • naprawy pogwarancyjne
  • okresowe przeglądy i konserwacje
  • diagnostyka komputerowa
  • sprawdzanie i ustawianie parametrów procesu
  • szkolenia dla użytkowników i pracowników
  • instalacje i deinstalacje
  • dostawy aktualnych pomocy dydaktycznych
  • doradztwo w zakresie doboru urządzeń
  • sprzedaż oryginalnych części do serwisowanych urządzeń

Skontaktuj się z nami

mgr inż. Patryk Pańpuch – Kierownik Działu Serwisu
Telefon: 12 413 94 90 w 150; 697 915 900
e-mail: serwis@media-med.pl / ppanpuch@media-med.pl

Telefon: 697 915 957

Telefon: 697 915 688

Telefon: 697 915 688

Telefon: 697 915 007

Telefon: 697 915 007

MAPKA TERYTORIUM MM_SERWIS_500

Formularz kontaktowy