TOP PRODUKTY

1

Neodisher MediClean Forte - 20l

Płynny, alkaliczny środek myjący do zastosowania w maszynowym procesowaniu narzędzi termostabilnych i termolabilnych.

2

Neodisher Dekonta Med - 20l

Środek do maszynowego mycia i dezynfekcji ram łóżek oraz wózków.

3

PRE-KLENZ - 650ml

Gotowy do użycia, bakteriostatyczny żel do wstępnego oczyszczania narzędzi w miejscu ich użycia oraz ich nawilżania podczas transportu.

4

Neodisher Septo PreClean - 5l

Preparat w postaci koncentratu do wstępnego mycia i wstępnej dezynfekcji wyrobów termostabilnych i termolabilnych przed maszynową dekontaminacją.

5

Neodisher Septo Active - 2kg

Preparat w postaci powlekanego granulatu do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych. Przystosowany do manualnego mycia ręcznego jak również w myjni ultradźwiękowej.

6

STABIMED Fresh - 5l

Wydajny koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi medycznych, w tym chirurgicznych oraz endoskopów (sztywnych, giętkich).

7

Orange Remover - 500ml

Gotowy do użytku roztwór myjący na bazie naturalnego olejku pomarańczowego przeznaczony do usuwania pozostałości po substancjach na wyposażeniu i narzędziach.

8

Dwustronna szczotka dł.20 cm - śr. 8mm/okrąg 45mm

Dwustronna szczotka wielokrotnego użytku przeznaczona do czyszczenia instrumentów ortopedycznych.

9

Doyen SK22EA płucząco-zmiękczający - 5l

Średnio kwaśny koncentrat o zapachu jabłkowym i właściwościach płucząco-odkamieniających do zastosowania w myjni-dezynfektorze do kaczek i basenów

10

Neodisher SeptoClean - 5l

Płynny, alkaliczny środek do mycia oraz dezynfekcji w myjniach dezynfektorach (w osobnych fazach mycia i dezynfekcji) sprzętu medycznego, w tym termolabilnego.

11

Neodisher Septo DN - 20l

Neutralny środek dezynfekcyjny do endoskopów elastycznych i narzędzi termolabilnych w myjniach-dezynfektorach.

12

Neodisher IP Spray - 400ml

Preparat w postaci sprayu do ręcznej konserwacji oraz manualnego natryskowego oliwienia przegubów narzędzi.

13

Szczotka extra sztywne włosie nyl. 70x20x10mm

Specjalistyczna szczotka wielokrotnego użytku do mycia narzędzi z długim, ergonomicznym uchwytem oraz odpowiednio długą powierzchnią włosia (70 mm).

14

Neodisher SB eco - 5l

Środek zmiękczający oraz płuczący, płynny koncentrat na bazie kwasów organicznych. Zabezpiecza przed osadami kamienia wodnego.

15

Szczotka do mycia - włosie TYNEX® dł.16 cm

Specjalistyczna szczotka wielokrotnego użytku przeznaczona do precyzyjnego i dokładnego oczyszczania trudnodostępnych miejsc jak np. przeguby narzędzi.

1

Testy kontroli mycia mechanicznego STF

Niezawierający niebezpiecznych substancji toksycznych test kontroli skuteczności mycia mechanicznego w formie plastikowego arkusza.

2

Test kontroli penetracji pary wodnej w sterylizatorze

Unikatowa, opatentowana koncepcja AB101 ocenia penetrację pary wodnej do wnętrza wsadów porowatych i rurowych.

3

Des-Check - test kontroli skuteczności dezynfekcji termicznej

Niezawierający substancji toksycznych, nieprzylepny wskaźnik chemiczny do kontroli dezynfekcji termicznej w myjni-dezynfektorze w zakresie parametrów: 93°C – 10 min. lub 90°C – 5 min.

4

Syntetyczne, 2 - warstwowe, fioletowe arkusze transportowe z warstwą chłonącą

Ochronny materiał opakowaniowy do sterylizacji stosowany jako warstwa zewnętrzna zbudowany z podłużnych włókien polipropylenu z dodatkową warstwą wysokochłonną.

5

ResiTEST PEN

Gotowe do użycia testy do wykrywania pozostałości zanieczyszczeń białkowych gdzie w jednoelementowym przyrządzie do pobrania próby znajduje się wymazówka i substancja testowa.

6

Polipropylenowe, ochronne arkusze transportowe

Arkusze stosowane jako warstwa zewnętrzna, przeznaczone do pakowania ciężkich zestawów, zarówno do sterylizacji jak i transportowania materiału. Kolor fioletowy.

7

Spiralny przyrząd PCD do kontroli wsadu

Test wsadu – spiralny przyrząd PCD – AB123 w połączeniu ze wskaźnikami chemicznymi Browne umożliwia parametryczne zwolnienie wsadu po sterylizacji.

8

CELERITY 20

Wskaźniki biologiczne szybkiego odczytu do kontroli sterylizacji parowej, odczyt już po 20 minutach inkubacji w temp. 57°C.

9

Wskaźnik emulacyjny TST

Wskaźniki typu 6 do sterylizacji parowej dopasowane do konkretnych parametrów sterylizatora – 134°C/5,3 min., 121°C/15 min.

10

Supermiękkie, chłonne arkusze absorpcyjne

Niezwykle chłonny arkusz absorpcyjny o gramaturze 140 g/m2. Grubość arkusza wynosi 400 μm.

11

CHUX - ręczniki do osuszania narzędzi

Jednorazowe, materiałowe, wysokochłonne ręczniki wykonane z niepylącego materiału do osuszania narzędzi oraz wyposażenia medycznego.

12

Papier krepowany - biały

Najczęściej stosowany materiał do pakowania zestawów sterylizacyjnych, zarówno jako warstwa bariery sterylnej, jak i również warstwa bariery ochronnej.

13

Opakowania CHOICE GREEN/BLUE

Syntetyczne, polipropylenowe arkusze opakowaniowe o zwiększonej gramaturze, naprzemiennie pakowane.

14

Włóknina safe PACK 366 WET LAID

Opakowanie, które poza celulozą posiada również syntetyczne podłużne włókna, znacznie zwiększające miękkość oraz odporność materiału na przedarcie.

15

Polipropylenowe, ochronne arkusze transportowe

Arkusze stosowane jako warstwa zewnętrzna, przeznaczone do pakowania ciężkich zestawów, zarówno do sterylizacji jak i transportowania materiału. Kolor żółty.

1

WASSENBURG EndoHigh* PAA

Preparat na bazie kwasu nadoctowego, nie wymagający zastosowania aktywatora. Pełne spektrum działania, w tym efekt sporobójczy uzyskiwany w czasie 5 min. przy stężeniu 1,3% w temperaturze 35°C.

2

WASSENBURG EndoHigh* Detergent

Niezwykle efektywny koncentrat do mycia maszynowego endoskopów elastycznych. Krótki czas procesu, w połączeniu z wysoką kompatybilnością materiałową, czynią ten produkt w 100% ekologicznym i bezpiecznym dla personelu.

3

System Pull-Thru 2.8 - 5.0 mm, dł. 220 cm

Nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na niezwykle efektywne wyczyszczenie kanału endoskopu jednym przeciągnięciem przyrządu czyszczącego.

4

CleanaScope wózek transportowy do endoskopów

Wykonany z tworzywa ABS wózek do bezpiecznego i wygodnego transportu endoskopów. Posiada miejsce na 6 tac.

5

Neodisher endo SEPT GA - 5l

Neutralny środek dezynfekcyjny o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym i prątkobójczym, zawierający w swoim składzie 10,5 g aldehydu glutarowego.

6

Neodisher endo CLEAN - 5l

Środek myjący, do endoskopów elastycznych i wyposażenia endoskopowego, w postaci płynnego koncentratu na bazie związków alkalicznych – enzymów i środków powierzchniowo czynnych.

7

UNO-FLUSH

Uno-Flush to preparat przeznaczony do oczyszczania endoskopów bezpośrednio po zakończeniu badania. W pojemniku znajduje się wyprofilowana gąbka zanurzona w biodegradowalnym płynie płuczącym.

8

CLEANASCOPE POKROWCE OCHRONNE

System kolorowych pokrowców umożliwiający odróżnienie nieużywanych, czystych endoskopów od tych zanieczyszczonych. Zestaw składa się z pokrowców zielonych, czerwonych i przezroczystych.

9

UNO-WIPE

Specjalnie wyprofilowana, nasączona roztworem Uno-Flush gąbka przeznaczona do wstępnego przecierania endoskopów elastycznych i sztywnych.

10

Neodisher endo MED 5L

Preparat do dezynfekcji i wstępnego oczyszczania endoskopów elastycznych oraz akcesoriów endoskopowych w kąpielach zanurzeniowych i wannach ultradźwiękowych przed ich automatycznym przetwarzaniem.

11

CLEANASCOPE TACA TRANSPORTOWA

Tace o odpowiednio dobranym rozmiarze, nie powodujące załamywania endoskopu. Wykonane z tworzywa ABS, mogą być myte i dezynfekowane w temperaturze do 65°C.

12

CLEANASCOPE POKRYWA TACY

Pokrywy tac na endoskopy wykonane z tworzywa ABS, mogą być myte i dezynfekowane w temperaturze do 65°C.

13

System Pull-Thru 1.0 - 1.2 mm, dł. 220 cm

Nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na niezwykle efektywne wyczyszczenie kanału endoskopu jednym przeciągnięciem przyrządu czyszczącego.

14

Neodisher endo SEPT PAC

Środek dezynfekcyjny, płynny koncentrat na bazie kwasu nadoctowego. Do dezynfekcji endoskopów elastycznych w myjniach-dezynfektorach.

15

System Pull-Thru 1.4 - 2.6 mm, dł. 220 cm

Nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na niezwykle efektywne wyczyszczenie kanału endoskopu jednym przeciągnięciem przyrządu czyszczącego.