Wassenburg Medical to przedsiębiorstwo tworzące zaawansowane produkty i urządzenia do dekontaminacji endoskopów. Zostało założone przez Gerrita Wassenburga w 1984 roku. Właściciel w 2002 roku postanowił oddać je w ręce swoich dwóch synów - Arno i Ronalda, którzy zajmują się biznesem po dziś dzień.

Przez pierwsze lata swojej działalności Wassenburg Medical było niewielkim rodzinnym zakładem, jednak w niedługim czasie zyskało miano globalnego lidera. Od 2013 roku firma należy do światowej korporacji HOYA.

W naszym asortymencie można znaleźć różnorodne sprzęty marki Wassenburg Medical w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wassenburg Medical - sprzęty do bezpiecznego procesowania endoskopów

Zanieczyszczony endoskop stanowi bardzo poważne zagrożenie dla pacjentów i operatorów. Może m.in. wywołać różnorodne infekcje czy prowadzić do poważnych schorzeń. Z tego względu należy zadbać o jego regularną dezynfekcję. W tym zadaniu pomagają sprzęty marki Wassenburg Medical. Firma produkuje swoje urządzenia zgodnie z najważniejszymi normami, w trosce o zdrowie pacjentów, a także operatorów endoskopów. Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo oraz szacunek do ludzi i środowiska.

Marka nieustannie współpracuje z klientami, partnerami czy dostawcami w celu ulepszania swoich produktów w każdy możliwy sposób. Dodatkowo przedsiębiorstwo Wassenburg Medical posiada certyfikat ISO 13485 potwierdzający wysoką jakość produkowanych wyrobów medycznych, a jego myjnie-dezynfektory spełniają wymagania ISO 15883 oraz HTM 01-06.

Firma Wassenburg Medical specjalizuje się w produkcji szaf do suszenia endoskopów oraz myjni-dezynfektorów do tych sprzętów medycznych. Jednak to nie wszystkie jej propozycje. Wśród produktów można znaleźć także profesjonalne środki do mycia i dezynfekcji endoskopów.

Urządzenia i środki Wassenburg Medical

Przedsiębiorstwo Wassenburg Medical tworzy profesjonalne środki i sprzęty do dekontaminacji endoskopów. Wśród produktów można znaleźć automatyczne myjnie-dezynfektory do endoskopów elastycznych. Umożliwiają kontrolowanie całego procesu czyszczenia i dezynfekcji endoskopów oraz innych sprzętów termolabilnych. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji, a także wysokiej funkcjonalności gwarantują pełne bezpieczeństwo i skuteczność. Automatyczne myjnie-dezynfektory są łatwe, a zarazem szybkie w obsłudze, a ponadto wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością oraz wytrzymałością. Doskonale spełniają swoje funkcje i służą długie lata.

Poza myjniami do endoskopów firma Wassenburg Medical produkuje szafy do suszenia i przechowywania tych urządzeń medycznych. W oferowanych meblach urządzenia wieszane są w pozycji pionowej, dzięki czemu nie dochodzi do naprężeń, które mogłyby doprowadzić do uszkodzeń. Szafy zapewniają kontrolowane i w pełni bezpieczne przechowywanie zdezynfekowanych endoskopów. Wyróżniają się dużą pojemnością oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Nie bez powodu cieszą się tak dobrymi opiniami użytkowników z całego świata.

Wśród produktów marki Wassenburg Medical dostępne są również środki do dezynfekcji endoskopów. Firma oferuje swoim klientom zaawansowane preparaty alkaliczne służące do ręcznego i maszynowego czyszczenia elastycznych urządzeń. Substancje te szybko niwelują resztki zaschniętej krwi oraz znacznie zmniejszają ilość organicznych osadów. Co więcej, skutecznie usuwają bakterie, wirusy czy grzyby.

Wśród środków do mycia endoskopów marki Wassenburg Medical znajdują się także płynne koncentraty na bazie aldehydu glutarowego o działaniu bakteriobójczym (a zwłaszcza prątkobójczym), grzybobójczym i wirusobójczym. Doskonale nadają się do użycia w myjniach-dezynfektorach.

Szafy do suszenia endoskopów i myjnie-dezynfektory w sklepie Media-MED

W naszym sklepie internetowym dostępne są profesjonalne środki i urządzenia do dekontaminacji endoskopów marki Wassenburg. Oferujemy klientom szafy do przechowywania, myjnie-dezynfektory oraz preparaty do mycia i dezynfekcji. U nas można zamówić te produkty w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Ponadto klienci mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia bądź środka. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu.

WASSENBURG – firma założona w 1984 r. Dostawca profesjonalnych produktów przeznaczonych do dekontaminacji endoskopów. Firma poszerza swoją ofertę biznesową przedstawiając nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpiecznego procesowania endoskopów. Misją firmy jest podnoszenie międzynarodowych standardów w przemyśle endoskopowym.

POLECANE PRODUKTY

Wassenburg WD4XX

Wassenburg WD4200

Wassenburg DRY320

EndoHigh Detergent

EndoHigh PAA