Pure Water Scandinavia AB – firma założona w mieście Falun w Szwecji. Od 2001 roku zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem, instalacją oraz serwisowaniem nowoczesnych urządzeń do generowania wysokooczyszczonej wody i pary wodnej. Rozwiązania proponowane przez PWS znalazły swoje zastosowanie w wielu specjalistycznych branżach, takich jak: przemysł, placówki medyczne, laboratoria, produkcja energii. Ich flagowym produktem jest seria urządzeń CUBO Compact, które umożliwiają zamianę zwykłej wody z sieci (niezależne od jej jakości) w wysoko oczyszczoną, nadającą się do każdego procesu dekontaminacji w szpitalach oraz laboratoriach.

POLECANE PRODUKTY

Pure Water Scandinavia to doświadczona firma, która funkcjonowanie rozpoczęła już w 2001 roku. Od tego czasu prężnie działa na wielu obszarach związanych z projektowaniem, konstruowaniem, a także instalacją wybranych urządzeń przeznaczonych do oczyszczania wody i generowania pary wodnej.

Czytaj dalej…

Podstawową właściwością przygotowywanej cieczy jest wysoki współczynnik czystości – nie ma mowy o pozostawieniu jakichkolwiek groźnych zanieczyszczeń przy użyciu sprzętu Pure Water Scandinavia. Urządzenia tej marki charakteryzują się przede wszystkim świetnym przygotowaniem do pracy. Dlatego też szeroko wykorzystuje się je w placówkach medycznych (m.in. w szpitalach) oraz laboratoriach.

Sprzęt tej marki znajduje swoje zastosowanie również w szeroko pojętym przemyśle, a także przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją energii. Firma Pure Water Scandinavia zapewnia swoim użytkownikom stały dostęp do usług serwisowych w razie wystąpienia jakichkolwiek niespodziewanych usterek czy awarii.

Pure Water Scandinavia – urządzenia na miarę najwyższej jakości

W gałęziach przemysłu o podwyższonych wymaganiach dotyczących jakości niemożliwe jest korzystanie z niesprawdzonych rozwiązań. Zachodzi zatem konieczność wyposażenia placówek w sprzęty, które zostały wielokrotnie sprawdzone pod każdym kątem.

Doświadczona szwedzka firma Pure Water Scandinavia doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ sprawuje pełną kontrolę nad wszystkimi procesami konstrukcyjnymi i produkcyjnymi. Taki model pracy sprawia, że wszystkie urządzenia tej marki sprawdzane są w ten sam rygorystyczny sposób.

Klienci decydujący się na zakup sprzętów z wybranej linii wiedzą, jak wiele pracy zostało włożone w przygotowanie każdego produktu. Korzystanie z rozwiązań zaproponowanych przez Pure Water Scandinavia wskazane jest w przypadku placówek medycznych ze względu na podwyższone standardy bezpieczeństwa.

Najnowsza technologia Pure Water Scandinavia – urządzenia do generowania wysokooczyszczonej wody i pary wodnej

Marka Pure Water Scandinavia z roku na rok rozrasta się, dbając o zachowanie pełnej kontroli nad każdym etapem składającym się na procesy projektowania, konstruowania oraz instalacji. Efektem tego jest tworzenie kolejnych linii godnych zaufania produktów, w tym serii urządzeń CUBO Compact. To flagowa propozycja nie bez powodu, ponieważ umożliwia zamianę zwykłej wody pochodzącej z sieci w wysoko oczyszczoną. Taka ciecz może być stosowana w ramach procesu dekontaminacji w szpitalach, laboratoriach i innych placówkach medycznych.