SafePACK to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości włóknin syntetycznych i papierów krepowanych służących do sterylizacji tlenkiem etylenu, nadtlenkiem wodoru oraz parą wodną. Wszystkie produkowane są z solidnych materiałów, cechujących się odpowiednimi właściwościami.

Papiery oraz włókniny SafePACK przeznaczone zostały do użytku w zarówno w niewielkich, lekkich pakietach sterylizacyjnych, jak i tych ciężkich, o dużych wymiarach. Oczywiście, produkty te dostępne są w wielu wariantach, różniących się między sobą kolorem, rozmiarami czy gramaturą. Cieszą się świetnymi opiniami, co potwierdza ich wysoką jakość. Ponadto w naszym sklepie można zakupić je w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Włókniny syntetyczne i papiery krepowane marki SafePACK

Firma SafePACK produkuje profesjonalne włókniny syntetyczne i papiery krepowane przeznaczone do sterylizacji. Tworzy wyroby w różnych wariantach, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Wśród produktów można znaleźć wysokiej jakości papier krepowany, służący do pakowania zestawów sterylizacyjnych. Doskonale sprawdza się zarówno jako warstwa bariery sterylnej, jak i ochronnej. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz niezwykłą miękkością, dzięki czemu umożliwia szybkie, a zarazem bardzo łatwe pakowanie. Co więcej, dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.

Wśród produktów marki SafePACK dostępny jest także odpowiednio wzmocniony papier krepowany do sterylizacji, zawierający celulozę mikrokrepowaną i syntetycznie wiązaną powierzchniowo. Znajdujące się w jego składzie spoiwo syntetyczne sprawia, że produkt jest nie tylko znacznie miększy, ale również o wiele odporniejszy na różnego rodzaju przetarcia niż podobne rozwiązania.

Firma SafePACK produkuje także włókninę miękką do sterylizacji. Materiał ten zawiera w składzie nie tylko celulozę, ale również podłużne włókna syntetyczne, które zwiększają miękkość tkaniny oraz jej odporność na przedarcie. Włóknina używana jest przede wszystkim w przypadku ciężkich, dużych zestawów sterylizacyjnych. Przede wszystkim pełni funkcję warstwy ochronnej.

Przedsiębiorstwo SafePACK tworzy również wzmocnioną włókninę miękką do sterylizacji, posiadającą większą gramaturę nominalną niż materiał pozbawiony dodatkowych wzmocnień.

Wśród wyrobów SafePACK można znaleźć też wkładki absorpcyjne do sterylizacji ciężkich zestawów m.in. ortopedycznych, w przypadku których pompa próżniowa sterylizatora nie jest w stanie zniwelować wilgoci ze wsadu. Materiały oferowanych produktów łączą cechy syntetycznego arkusza z właściwościami absorpcyjnymi.

Wyroby te składają się z trzech warstw - pierwsza pełni rolę bariery sterylnej, druga składa się z podłużnych włókien polipropylenowych odpowiadających za wytrzymałość, a ostatnia ma za zadanie chłonąć ciecz, ponieważ wykazywany przez nią poziom absorpcji wody wynosi 140 g/m². Wkładki absorpcyjne do sterylizacji marki SafePACK są produkowane zgodnie z wymogami normy EN 868-2 i EN ISO 11607-1. Doskonale sprawdzają się podczas sterylizacji EO i S, a ponadto można nimi obłożyć stół narzędziowy.

Papiery krepowane i włókniny syntetyczne SafePACK w sklepie Media-MED

W naszym sklepie można zamówić produkty marki SafePACK w naprawdę konkurencyjnych cenach. Znajdują się u nas zarówno klasyczne włókniny czy papiery, jak i te z dodatkowym wzmocnieniem. W naszym sklepie dajemy możliwość zakupu także wysokiej jakości wkładek absorpcyjnych firmy SafePACK. W przypadku chęci poznania dokładnych kosztów oferowanych produktów, już dziś warto skontaktować się z naszym przedstawicielem.

Zachęcamy również do złożenia zapytania ofertowego. Wystarczy, że klient umieści w nim swój e-mail oraz pytanie, a zapewniamy, że odpowiemy najszybciej, jak to możliwe. Z przyjemnością doradzimy, udzielimy odpowiedzi, pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu i przekażemy dodatkowe informacje na temat wyrobów firmy SafePACK. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę. Zapraszamy do składania zamówień!

SafePACK – to marka najwyższej jakości papierów krepowych i włóknin syntetycznych przeznaczonych do sterylizacji tlenkiem etylenu, parą wodną oraz nadtlenkiem wodoru. Produkty dostępne są w różnych gramaturach, rozmiarach i kolorach. Spełniają restrykcyjne normy jakości (ISO 11607-1 i EN 868-2.). Można ich używać zarówno w małych i lekkich, jak i dużych i ciężkich pakietach sterylizacyjnych. W tym celu materiał, z którego zrobione są wzmacniane arkusze SafePACK, oprócz wysokiej czystości celulozy, zawiera także włókna syntetyczne. W ofercie marki SafePACK dostępne są również w pełni syntetyczne włókniny oraz wkładki absorpcyjne przeznaczone do sterylizacji parą wodną.

POLECANE PRODUKTY

Papier krepowany safePACK 160

Wzmocniony papier krepowany safePACK 260

Włóknina miękka safePACK 360

Włóknina miękka wzmocniona safePACK 366

Wkładki absorpcyjne safePACK 70