STERIS – światowy lider w dziedzinie prewencji zakażeń. Dostawca niezawodnych, przyjaznych dla środowiska materiałów i urządzeń poprawiających produktywność mycia, sterylizacji i odkażania. Sprzedaje swoje produkty i usługi do ponad 100 krajów. Historia korporacji sięga roku 1894.

POLECANE PRODUKTY

STERIS VHP VICTORY

STERIS VHP 1000ED

STERIS V-PRO maX 2

STERIS V-PRO s2

STERIS AMSCO 7053HP

PRE-Klenz - preparat do wstępnego oczyszczania

Czynnik sterylizujący VAPROX

Wskaźniki biologczne SPORDEX

Wskaźniki chemiczne STERAFFIRM

Opakowania syntetyczne SMMS

Zewnętrzne opakowania ochronne

Gotowe systemy opakowaniowe

Opakowania z warstwą SMA

Superchłonne arkusze absorpcyjne

Wysokochłonne wkładki absorpcyjne

Testy biologiczne do kontroli sterylizacji

Pisaki do opisywania zestawów

STERIS to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją urządzeń oraz opracowywaniem sposobów skutecznej prewencji zakażeń. Z uwagi na to, jak szeroka jest to dziedzina, klienci wybierają przede wszystkim producentów z dużym doświadczeniem. Firma STERIS spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania w tym zakresie, aktywnie działając na rynku już od roku 1894. To właśnie wtedy rozpoczęła się bogata historia marki, sięgająca po dziś dzień.

Czytaj dalej…

Obecnie sprzęty pochodzące z linii produkcyjnej poprawiają jakość procesów związanych z myciem, sterylizacją i dezynfekcją. Z uwagi na szerokie możliwości zastosowania sprzętu medycznego STERIS korzystają z niego przede wszystkim placówki medyczne, a także takie punkty, jak laboratoria.

STERIS – producent z dużym doświadczeniem branżowym

W placówkach o przeznaczeniu medycznym dozwolone jest korzystanie jedynie ze sprawdzonych sprzętów, których jakość została potwierdzona. Na tym polu oferta STERIS przedstawia się bez zarzutu, o czym świadczy nie tylko popularność wybranych urządzeń, ale przede wszystkim opinie specjalistów na temat ich użytkowania.

Jako doświadczony producent STERIS rozpowszechnia swoje produkty w wielu krajach w tym również w Polsce. Dlatego też z prezentowanych rozwiązań obecnie mogą korzystać krajowe placówki nastawione na zachowanie pełnego profesjonalizmu podczas dezynfekcji i sterylizacji.

Sprzęt medyczny STERIS został dostosowany do potrzeb użytkownika pod kątem intuicyjności – po pewnym czasie korzystanie z wybranego urządzenia staje się bardzo proste, a więc skrócony zostaje również czas niezbędny do dezynfekcji wybranych narzędzi.

STERIS Polska – pełne bezpieczeństwo odkażania w placówkach medycznych

Dopasowanie sposobów sterylizacji do potrzeb każdej placówki stanowi punkt wyjścia dla prowadzenia podobnych działań na szeroką skalę. Niezbędne jest do tego korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań, oferowanych przez tak doświadczonych liderów rynkowych, jak właśnie STERIS. Producent urządzeń zapewniających pełne bezpieczeństwo podczas sterylizacji i dezynfekcji nieustannie podnosi jakość swoich usług na polu produkcyjnym, dostosowując się tym samym nawet do wysokich oczekiwań klientów.

Obecnie sterylizatory STERIS stosuje się przy przygotowywaniu wyposażenia sal operacyjnych, a także narzędzi chirurgicznych stosowanych w gabinetach zabiegowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się monitorowaniem zachowania norm sterylności, dlatego ogromna liczba klientów ufa rozwiązaniom tej marki.