Rozwój technologiczny zaowocował pojawieniem się na rynku wielu skutecznych urządzeń, dzięki którym wszelkie czynności medyczne mogą być wykonywane z doskonałą precyzją. Do takich narzędzi należą m.in. endoskopy. Pozwalają przeprowadzać działania diagnostyczne i mniejsze zabiegi chirurgiczne w sposób precyzyjny, sprawny, a zarazem bezpieczny dla pacjentów.

Endoskopy to sprzęt medyczny wielokrotnego użytku. Oznacza to, że przed każdym użyciem powinny zostać dokładnie zdezynfekowane i umyte. W ten sposób specjalista zapewni sobie oraz pacjentom bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się automatyczne myjnie endoskopowe, których główną funkcją jest kompleksowe czyszczenie tego typu sprzętu.

czytaj więcej

Odpowiednie postępowanie z endoskopem – istota zakupu profesjonalnego sprzętu

Zapewnienie pacjentom rzetelnej pomocy lekarskiej i jednocześnie zadbanie o ich bezpieczeństwo w trakcie wykonywania zabiegów to aspekty, o które powinny zadbać wszystkie ośrodki medyczne. Troska o te kwestie gwarantuje poczucie komfortu wśród osób biorących udział w czynnościach diagnostycznych.

Aby mieć pewność, że użytkowany sprzęt nie stanowi żadnego zagrożenia dla pacjentów, warto zdecydować się na profesjonalne szafy endoskopowe. Tego typu urządzenia powinny spełniać wszelkie regulacje prawne i normy jakościowe. W naszej ofercie znajduje się m.in.: szafa endoskopowa do suszenia i przechowywania tego typu urządzeń. Co więcej, warto zwrócić szczególną uwagę również na automatyczne myjnie-dezynfektory do endoskopów elastycznych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia przeszły restrykcyjne kontrole.

Automatyczne myjnie endoskopowe – nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest do publicznych i prywatnych szpitali, klinik, gabinetów zabiegowych i wszystkich innych miejsc, gdzie procesy sterylizacji, mycia, dezynfekcji, a także suszenia endoskopów mają istotne znaczenie.

Jako doświadczony oraz wykwalifikowany zespół doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest profesjonalna obróbka endoskopów. Tylko ona pozwala na zachowanie najwyższego możliwego poziomu higieny, a co za tym idzie – bezpieczeństwa.

Pozytywnie opinie konsumentów potwierdzają, że poza wysokiej jakości szafami endoskopowymi czy myjniami-dezynfektorami na jeden lub dwa endoskopy zapewniamy także fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Urządzenia zapewniające profesjonalną dezynfekcję i suszenie endoskopów – cena

Cena konkretnego urządzenia uwarunkowana jest przede wszystkim jego specyfikacją. Opatentowany system pozycjonowania endoskopów, niezależnie działające komory myjące czy unikalnie wyprofilowane tuby tworzą w pełni kontrolowany system dezynfekcji.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do oferowanego sprzętu serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie formularza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4