Sterylizatory to nieodzowny element funkcjonowania placówek medycznych, kosmetycznych oraz wszystkich tych, w których konieczna jest szczególna dbałość o higienę i sterylność stosowanych przyrządów czy akcesoriów. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się pod względem skuteczności, sprawności, a także wydajności działania, dzięki czemu okazują się nieocenione w wielu środowiskach pracy.

Czytaj dalej…

Profesjonalne sterylizatory medyczne

W naszej ofercie znajdują się modele wyposażone w system sterylizacji niskotemperaturowej V-PRO. Są to nowoczesne urządzenia wysokiej jakości, dopełniające proces dezynfekcji, który sam w sobie nie gwarantuje usunięcia wszystkich form przetrwalnikowych.

Sterylizatory medyczne występują w wielu modelach zróżnicowanych ze względu na objętość komory sterylizacyjnej, a także dodatkowe funkcje, które okazują się korzystne w pracy placówek medycznych i nie tylko.

Jak działa system sterylizacji niskotemperaturowej V-PRO?

System sterylizacji niskotemperaturowej V-PRO występuje w wysoko wyspecjalizowanych modelach, które bazują na opatentowanej technologii, opartej na gazowej postaci nadtlenku wodoru. Czynnik ten powstaje w parowniku i ma utleniające właściwości. Dzięki temu gwarantuje wyeliminowanie nawet najbardziej odpornych mikroorganizmów – także form przetrwalnikowych. Co więcej – umożliwia skuteczne usunięcie prionów.

W procesie sterylizacji stosowane są pojemniki ze specjalnym środkiem. A ponadto jego przebieg wiąże się z wydzielaniem jedynie wody i tlenu.

Czym wyróżniają się sterylizatory niskotemperaturowe?

Sterylizatory niskotemperaturowe doskonale sprawdzają się w przypadku wyjaławiania sprzętu, który jest wysoce podatny na wpływ wilgoci oraz wysokiej temperatury. Ze względu na pominięcie fazy plazmy zautomatyzowany proces staje się jeszcze krótszy bez spadku skuteczności. To niezwykle korzystna sytuacja w pracy placówek medycznych. Z tego samego powodu sterylizowany sprzęt ma szansę zyskać dłuższą żywotność.

Modele sterylizatorów

Wśród modeli z systemem sterylizacji niskotemperaturowej V-PRO znajdują się warianty posiadające komory sterylizacyjne o różnych objętościach. Dzięki temu mają szansę się sprawdzić w wielu różnych placówkach bez względu na ich wielkość.

Sterylizatory posiadają drukarkę termiczną, a niektóre wyposażone są ponadto w system otwierania bez użycia rąk, aby zapewnić maksymalny stopień sterylności. W naszym asortymencie znaleźć można również inne sprzęty, które pozwalają kompleksowo zadbać o higienę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3