Dbanie o czystość i higienę to obowiązek każdej instytucji medycznej. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia wszystkie podmioty zajmujące się działalnością leczniczą muszą wyposażyć swoje placówki w preparaty myjąco-dezynfekcyjne, niezbędne do utrzymania prawidłowego poziomu higieny.

Czytaj dalej…

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy do oferty profesjonalne środki myjące i preparaty dezynfekcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanym asortymentem.

Profesjonalne środki dezynfekcyjne i preparaty myjące

Szpitale, hospicja, kliniki, przychodnie i inne placówki medyczne są zobowiązane do dbania o czystość przestrzeni. W tym celu stosują profesjonalne środki myjąco-dezynfekcyjne, które skutecznie niwelują z otoczenia zanieczyszczenia oraz drobnoustroje.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą zaawansowanych preparatów, umożliwiających utrzymanie perfekcyjnej czystości w placówkach medycznych. W naszej ofercie można znaleźć środki do manualnego lub maszynowego mycia i dezynfekcji narzędzi bądź naczyń sanitarnych. Prezentowany asortyment obejmuje specjalistyczne produkty do czyszczenia termostabilnych i termolabilnych instrumentów medycznych, substancje zapobiegające wysychaniu zanieczyszczeń na narzędziach oraz płucząco-zmiękczające środki do mycia naczyń sanitarnych. Wśród naszej oferty można znaleźć również preparaty dezynfekcyjne do endoskopów.

Wszystkie dostępne produkty pochodzą od renomowanych producentów, cenionych niemal na całym świecie. Środki te rewelacyjnie spełniają swoje zadania, wykazują się bardzo wysoką skutecznością i są dostępne w atrakcyjnych cenach. Bazują na najlepszych, odpowiednio wyselekcjonowanych składnikach, dzięki czemu zachwycają jakością oraz wydajnością.

Środki myjące i preparaty dezynfekcyjne – opinie klientów

Oferowane przez nas preparaty myjąco-dezynfekcyjne cieszą się ogromną popularnością i świetnymi opiniami użytkowników. Zamawiają je pracownicy szpitali, przychodni, specjalistycznych klinik, laboratoriów, prywatnych gabinetów lekarskich oraz innych placówek medycznych z całej Polski. Cenione są przede wszystkim za swoją wysoką skuteczność, jakość i atrakcyjne ceny. Otrzymują bardzo dużo pozytywnych opinii również za niezwykłą wydajność.

Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych środka dezynfekujących i produktach myjących, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty, odpowiemy na pytania, doradzimy, a także pomożemy znaleźć preparaty dopasowane do potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4