Urządzenia do mycia i dezynfekcji

Kompleksowa dezynfekcja oraz regularne czyszczenie sprzętu sanitarnego i medycznego to obowiązek każdej instytucji medycznej. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia, wszystkie podmioty wykonujące działalność leczniczą zobowiązane są do wyposażenia pomieszczeń w sprzęt stosowany do utrzymania czystości, a także wszelkie środki czy preparaty myjąco-dezynfekcyjne, które odpowiadają za zachowanie odpowiedniego poziomu higieny użytkowanych narzędzi i przedmiotów. Szpitale, hospicja, kliniki specjalistyczne, lub przychodnie muszą więc zadbać o specjalistyczne urządzenia oraz akcesoria zapewniające precyzyjną, a zarazem niezawodną dezynfekcję. Wszystkie te produkty znajdują się w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

czytaj więcej

Myjnie-dezynfektory do naczyń sanitarnych, urządzenia do mycia i dezynfekcji oraz akcesoria – nasza oferta

Nasz sklep posiada w ofercie profesjonalny asortyment, w skład którego wchodzą m.in:

  • urządzenia do mycia i dezynfekcji
  • myjnie-dezynfektory do naczyń sanitarnych;
  • myjnie-dezynfektory do narzędzi chirurgicznych
  • urządzenia do dezynfekcji głowic aparatów usg
  • preparaty myjące – środki do mycia manualnego i maszynowego
  • testy kontroli skuteczności dezynfekcji
  • preparaty pielęgnacyjne

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają niezbędne wymagania. Sprzęty czyszczące i dezynfekujące posiadają specjalistyczne atesty, dzięki czemu mogą być stosowane w szpitalach, klinikach, hospicjach czy na specjalistycznych oddziałach. Na naszej stronie internetowej znajdują się szczegółowe opisy każdego z produktów. Istnieje także możliwość zasięgnięcia dodatkowych informacji za pośrednictwem kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Czym charakteryzują się myjnie-dezynfektory do narzędzi chirurgicznych?

Skuteczne mycie i dezynfekcja narzędzi chirurgicznych mają ogromne znaczenie dla zdrowia oraz życia pacjenta. Świadomość istoty tej kwestii zaowocowała powstaniem na przestrzeni lat nowoczesnych myjni-dezynfektorów, które cechują się skutecznością, wysoką wydajnością, a także dokładnością – nawet w obliczu wzmożonej eksploatacji. Urządzenia produkowane są z myślą o tym, aby łączyć funkcjonalność z wysokim poziomem bezpieczeństwa zarówno dla personelu medycznego, jak i pacjentów.

Myjnie-dezynfektory sprawdzają się zarówno do narzędzi chirurgicznych, jak i ortopedycznych, endoskopowych czy stomatologicznych. Produkty dostępne na naszej stronie tworzone są przez cenionych, sprawdzonych oraz rzetelnych producentów, którzy zajmują się produkcją sprzętu medycznego. Decydując się na zakup tego typu urządzeń, każdy klient może mieć pewność, że stosowanie narzędzia nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia lub życia pacjenta.

Urządzenie do dezynfekcji głowic aparatów USG – skuteczna dekontaminacja

Dekontaminacja to złożony proces, który polega na usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń, toksyn, bakterii i substancji szkodliwych dla zdrowia. Od kilku lat na rynku dostępne są zaawansowane technologiczne urządzenia do dezynfekcji głowic aparatów USG. Tego typu sprzęt posiada zrewolucjonizowany system umożliwiający skuteczne przeprowadzenie całego procesu. W zakresie materii nieożywionej, jaką bez wątpienia są wszelkie narzędzia i akcesoria medyczne, dekontaminacja może być przeprowadzana w oparciu o co najmniej trzy procesy. Należą do nich:

  • sanityzacja – oczyszczanie powierzchni z wszelkich mikroorganizmów za pomocą środków czyszczących;
  • dezynfekcja – niszczenie drobnoustrojów za pośrednictwem specjalistycznych preparatów dezynfekcyjnych;
  • sterylizacja – kompleksowe eliminowanie zarówno mikroorganizmów w stadium wegetatywnym, jak i ich przetrwalnikowych form.

Urządzenia do mycia i dezynfekcji – cena i opinie konsumentów

Cena opisywanych urządzeń i akcesoriów uwarunkowana jest przede wszystkim szeregiem parametrów technicznych, jakie zostały zastosowane w danym modelu. Jako doświadczona firma doskonale znamy rynek sprzętów medycznych, dlatego każde zamówienie traktowane jest przez nas w sposób indywidualny. Dbamy o zapewnienie funkcjonalnego, nowoczesnego sprzętu, służąc jednocześnie profesjonalnym poradnictwem w tym zakresie.

Skuteczność naszych działań, a także wysoką jakość produktów potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Konsumenci cenią nas za kompleksowe doradztwo, bezproblemowy przebieg transakcji, a także terminową realizację zamówień i ich sprawną wysyłkę pod wskazany adres. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza na naszej stronie, numeru telefonu bądź adresu e-mail.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5